LGS'de 430 Puandan 450'ye Nasıl Yükselinir?

Ben 2021 de iyi bi puan yaptım(matematiğin çok zor olduğu sene) matematiği geliştirmek için yapacağınız şey bi okyanus master ya da gama alıp zor olanını sorulara bayağı uğraşmak eğer 20 dk uğraşıp anlamazsanda video çözümüne bakmak çok kaynak çözmek önemli değil . 2. dönem ise hayvan gibi deneme çöz özellikle son 1 ay günde en az 2 deneme çöz.

Mozaik kolay ise 13 netin sebebiyeti nedir hocam ?

Mosaik geliştirir sizi güvenin bana
Hocam cidden bilmiyorum,geçen senenin lgs matematiğini çözdüm 18D 2Y verdim.neden böyle oluyor hiç anlamıyorum açıkçası.

Ben 2021 de iyi bi puan yaptım matematiği geliştirmek için yapacağınız şey bi okyanus master ya da gama alıp zor olanını sorulara bayağı uğraşmak eğer 20 dk uğraşıp anlamazsanda video çözümüne bakmak çok kaynak çözmek önemli değil . 2. dönem ise hayvan gibi deneme çöz özellikle son 1 ay günde en az 2 deneme çöz.
Deneyeceğim hocam sağolun.

Hocam cidden bilmiyorum,geçen senenin lgs matematiğini çözdüm 18D 2Y verdim.neden böyle oluyor hiç anlamıyorum açıkçası.

Deneyeceğim hocam sağolun.
Okyanus master nedir hocam İŞLER YAYINEVLERİ BASAR GEÇER hocam okulunuz denemeyi sıklıkla yapmıyorsa haftada şu sıralar en az 2 kere deneme yapın 2.dönem her gün deneme kurs ortamında bir kurs ile anlaşın denemeler için hocam çok faydalı olacaktır

Okyanus master nedir hocam İŞLER YAYINEVLERİ BASAR GEÇER hocam okulunuz denemeyi sıklıkla yapmıyorsa haftada şu sıralar en az 2 kere deneme yapın 2.dönem her gün deneme kurs ortamında bir kurs ile anlaşın denemeler için hocam çok faydalı olacaktır
Her hafta deneme oluyoruz hocam.

Dediğiniz kitap şu mu acaba?

0.26 yaptım ve okyanus masterın matematiğimi geliştirmemde çok büyük yardımı var

Geri
Yukarı