LGS'de 450 puan alınabilir mi?

Saarkadaş

Hectopat
Daha fazla  
Matematiğim 10-12 net arası, Türkçem arada sırada 3 Y geliyor onun dışında genelde 1-2 yanlış fen genelde 2 yanlış ama 3Y de arada gelebiliyor.

Matematiği arttıramıyorum hiçbir türlü diyorsanız nokta atışı yanlışlarınıza odaklanın derim. Ama matematikte daha üste çıkabilirsiniz diye düşünüyorum. Matematik en yüksek katsayılı ders.

Matematiği arttıramıyorum hiçbir türlü diyorsanız nokta atışı yanlışlarınıza odaklanın derim. Ama matematikte daha üste çıkabilirsiniz diye düşünüyorum. Matematik en yüksek katsayılı ders.

Hocam siz kaç puan aldınız. Bir de hocam nasıl çözüldü atılıyor

Hocam siz kaç puan aldınız. Bir de hocam nasıl çözüldü atılıyor.

Ben girelim 4 sene oldu bilmiyorum herkesin girdiği sınav kendine zordu bizim senemiz ilk LGS senesiydi ve sorular o zamana göre çok zordu ama size çerez gelecektir diye düşünüyorum. Kaliteli bir Anadolu lisesine yerleştikten 1 yıl sonra kendi tercihimle meslek lisesine geçiş yaptım.

İnşallah bu hayatım için çok önemli.

Lise sınavı aile baskısını dizginlemek dışında pek bir işinize yaramayacak hocam emin olun bende o yoldan geçtim. Lise sizi üniversiteye hazırlayacak hayata değil :)
Rapor kısmında çözüldü bölümü var ama burada atamayabilirsiniz tam bir soru olarak durmuyor konu.

Burada biz ne desek anlamsız kalacaktır. Sizin bu süreç içerisinde yapmanız gereken, eksik kaldığınız konuları elinizden geldiğince kapatarak geri kalan sürede çözülebildiğince deneme çözülmesidir. Türkiye geneli yapılan sınavlara kesinlikle katılmanızı öneriyorum, sıralamanızı görmek için birebir olur ve genellikle katılım oranları da fazla olur onların.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı