LGS'de bu netlerle kaç puan yapılabilir?

wexiss959

Femtopat
Daha fazla  
LGS'ye 10 gün kaldı ve bu netlerimle kaç puan yapabilirim?

Türkçe: 18D 1Y 1b.
İnkılap: 9D 1y 0b.
İngilizce: 10D 0Y 0b.
Din kültürü: 10D 0Y 0b.
Fen bilimleri: 10D 10y 0B.
Matematik: 5D 1y 14b.

Puan önemli değil istediğin liseye gitmek istiyorsan herkesin yapamadığı matematik gibi derslere ağırlık vermen gerek.Sözelin gayet iyi bence,hatta türkçe hariç diğerlerinden test bile çözmene gerek yok fakat sayısala ağırlık verip matematikten en az 10 neti yakala.

Profil fotosundaki kızın olayı ne. Herkeste aynı pp var.
Dasha Taran bu kız. Yaklaşık 20 kişilik bir akım oluştu.

Liderleri: @JakerT4 ve ben.

Üyeler: @Petri @Phanzox @GoktugT @steelumut @CEO of SM Technology @Bnalsveee eisaemyck @OnurKelees @Buğra S @EkmekArasıRam @Akif9748 @Renster @Norcw ve daha niceleri...

Daha fazla çalışmam gerek sanırım, bu netler iyi bir liseye gitmek için yeterli değil gibi.
Yeterli ama Matematiğe bayağı çalışman gerek Fen'i fulle.

Daha fazla çalışmam gerek sanırım, bu netler iyi bir liseye gitmek için yeterli değil gibi.
Hangi şehirde olduğunuza göre değişir. Aslen 330 dan 430 a kadar olan çoğu lise genelde benzer seviyede eğitim veriyor. Değişen şey ortam, çevre ve ulaşım imkanları. Bu yüzden çok gerilmenize gerek yok, matematikten konu eksikleriniz varsa kapatın ve matematiğe odaklanın derim.

Hangi şehirde olduğunuza göre değişir. Aslen 330 dan 430 a kadar olan çoğu lise genelde benzer seviyede eğitim veriyor. Değişen şey ortam, çevre ve ulaşım imkanları. Bu yüzden çok gerilmenize gerek yok, matematikten konu eksikleriniz varsa kapatın ve matematiğe odaklanın derim.
Açıkçası olduğum şehirdeki liselerin çoğunun ortamı berbat. Bu liselerde okumasam daha iyi.

Açıkçası olduğum şehirdeki liselerin çoğunun ortamı berbat. Bu liselerde okumasam daha iyi.
Tavsiyem tercihlerinizi vakit geçirilebilecek yerlerin etrafında yapmanız, örnek olarak AVM'ler gibi. Harici olarak çok kötüyse yapacak bir şey kalmıyor.

Geri
Yukarı