LGS'de ocak ayı nasıl olmalı?

c0dezberk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşalar merhaba ben 8. sınıf öğrencisiyim şu an fen lisesi gibi iyi bir lise kazanmak istiyorum fakat deneme netlerimin ne şekilde olması gerektiğini bilemiyorum,
Fen lisesinde okuyan/okumuş arkadaşlar ocak ayı deneme netlerimiz nasıl olmalı şu an sanki düşükmüş gibi hissediyorum.

Son deneme:
Türkçe 16/4
İnkılap 10.
İngilizce 10.
Din 10.
Matematik 12/6
Fen 16/4
Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşalar merhaba ben 8. sınıf öğrencisiyim şu an fen lisesi gibi iyi bir lise kazanmak istiyorum fakat deneme netlerimin ne şekilde olması gerektiğini bilemiyorum,
Fen lisesinde okuyan/okumuş arkadaşlar ocak ayı deneme netlerimiz nasıl olmalı şu an sanki düşükmüş gibi hissediyorum.

Son deneme:
Türkçe 16/4
İnkılap 10.
İngilizce 10.
Din 10.
Matematik 12/6
Fen 16/4
Yardımcı olursanız sevinirim.

Yanlış yaptığınız soruların konularına bakıp o konunun üzerine gidin derim denemelerde hata çıkmayana kadar bu işlemi tekrarlayın.

Çok soru çözmek her zaman en iyi çalışma yöntemi değildir. Düzenli konu tekrarları, internet anlatım videoları ve konu çalışmaları da oldukça önemlidir. Yaptığın denemeler de yanlışın hangi konulardansa o konuları bulup tekrar etmelisin, hocalarının anlatımı sana yetmiyor ise başka birisini dinlemelisin (YouTube veya özel ders gibi) konuda eksiğin kalmadığını anladığında 3-4 farklı yayınevlerinden sorular çözmelisin bu sayede istediğin başarıya ulaşırsın.

Ayrıca bir kaç gün ağır çalışıp sonrasında bir kaç gün hiçbir şey yapmıyorsan bu da çok zararlı bir şey günde bir saat bile çalışıyor olsan bunun her gün olması en büyük başarı etkenlerinden birisi

Geri
Yukarı