LGS'den 360-400 arası alırsam iyi bir Anadolu lisesine gidebilir miyim?

IClade

Femtopat
Daha fazla  
Netlerim diplerdeydi şimdi ise fen ve Türkçemi geliştirdim matematiğe 1 hafta boyunca ağır çalışacağım ve netimi 10+ yapmayı deneyeceğim. Matematiği yapabilirsem 10 net 400 alabiliyorum fakat stres yapıp 360 almam gibi bir düşüncede var kafamda.

Nasıl net 360 çıkarsa? Böyle soru mu olur? Ortada bir şey yokken böyle konuşmak mantıksız.
Hocam kimin ne yaptığı ne yapmadığı üç aşağı beş yukarı bellidir. Yani denemelerde atıyorum 90 sorudan 70'ini yapabiliyorsanız o zaman LGS'de de (normal şartlar, stress vs dışında) 4-5 soru ya aşağı ya da yukarısını yaparsınız. Böyle soru değil de böyle okuma mı olur :D Ha illaki farklı olabilir ama çok nadir ve kimin ne yapabildiği zaten bellidir.

Netlerim diplerdeydi şimdi ise fen ve Türkçemi geliştirdim matematiğe 1 hafta boyunca ağır çalışacağım ve netimi 10+ yapmayı deneyeceğim. Matematiği yapabilirsem 10 net 400 alabiliyorum fakat stres yapıp 360 almam gibi bir düşüncede var kafamda.
reis ben 380 le 370 puanı olan okula gittim fen projesi felan dediler anadolu okuludur cart curt normal okul işte. düzgün lise istiyosan ben diyim en az 400. Ha dersen ki dünyanın sonu mu tabiki hayır. ortalama nezih okula gidersin başarını etkilemez, başarı kendinde biter. Sen 9'u 9da 10'u 10da öğren yeter. 12ye 4 yılı sıkıştırma. kısacası liseyi ahım şahım kafana takma. (Ötekileştirme gibi gelmesin ama sınavsız okulu tercih etme derim)

Yeni konular

Geri
Yukarı