LGS'den 400 almak için nasıl çalışmalıyım?

LGS HARD ÇALIŞMA PROGRAMI

100 SORU TÜRKÇE
100 SORU TOPLAMA ÇIKARMA
100 SORU HAYAT BİLGİSİ
100 SORU A31 ENGLISH
320 SAYFA TERSTEN OKUMALI FARSÇA SIGMA KITABI
Tebrikler ADAMIM boş bir fen lisesi kazandın 😁👍
Dostum komik değil bazı fen liseleri kötü olabiliyor tamam ama eğer iyi bir fen lisesi kazanırsan hayatını kurtarabilirsin.

Çalışıyoruz zaten YKS daha önemli LGS gram faydasi yok dostum istedigim işi yapıyorum zaten okul olarak seneye gireceğim bakalım.

Hayır. Okuldaki arkadaşlarının davranışları değişiyor. Okul puanı arttıkça sınıf arkadaşları dersi daha çok önemsiyorlar. 300 puanlık okulun sınıfında 8 dersin 4'ünde konuşuluyorsa 400 puanlık okulun sınıfında 8 dersin 2'si konuşuluyor(sayılar örnek vermek amaçlı gerçek veri değil). Bu sayede dersi daha iyi dinleyip daha iyi öğrenebiliyor.

Sence iyi bir fen lisesindeki eğitim ile sıradan anadolu lisesindeki eğitim aynı mı?
ikiside çöp kardeşim gerçek eğitim her zaman meslekte gitmediğim için pişmanım zaten yks sifirdan hazirlaniyorsun :D?

Hayır. Okuldaki arkadaşlarının davranışları değişiyor. Okul puanı arttıkça sınıf arkadaşları dersi daha çok önemsiyorlar. 300 puanlık okulun sınıfında 8 dersin 4'ünde konuşuluyorsa 400 puanlık okulun sınıfında 8 dersin 2'si konuşuluyor(sayılar örnek vermek amaçlı gerçek veri değil). Bu sayede dersi daha iyi dinleyip daha iyi öğrenebiliyor.
Bi gram değişmiyor ben ortaokulda okulun en iyi sinifinda ilk 5 ve 7 icerisinde olan bir öğrenciydim herkes egoistin tekiydi dostum fen lisesi okuyan tipler egoist aile şişirmesi olduğunu düşünüyorum

Dediğin örnekleme icinde bir sinifta okudum 4 sene ortaokulu kanka ve gram faydasi olmadi aksine herkes birbirini küçük görüyordu lise normal okunmalı fen okuyacağınıza gidin burslu okuyun daha iyi özel okul eğitimi daha iyi

ikiside çöp kardeşim gerçek eğitim her zaman meslekte gitmediğim için pişmanım zaten yks sifirdan hazirlaniyorsun :D?

Bi gram değişmiyor ben ortaokulda okulun en iyi sinifinda ilk 5 ve 7 icerisinde olan bir öğrenciydim herkes egoistin tekiydi dostum fen lisesi okuyan tipler egoist aile şişirmesi olduğunu düşünüyorum
Değişiyor dostum özel bir kolejte okuyorum anadolu katından fen lisesi tarafına geçtiğin zaman o zaman farkı görüyorsun.

Dediğin örnekleme icinde bir sinifta okudum 4 sene ortaokulu kanka ve gram faydasi olmadi aksine herkes birbirini küçük görüyordu lise normal okunmalı fen okuyacağınıza gidin burslu okuyun daha iyi özel okul eğitimi daha iyi.

Fen lisesi demedim. Ortaokulda o okula puansız gidildiği için keko öğrenci de denk gelir derslerini düşünen de denk gelir. Ama lisede puan arttıkça keko öğrenci sayısı azalır. Derslerdeki verim artar.

Geri
Yukarı