LGS'ye 19 gün kala ne yapılmalı?

19 gün kaldı diye sakın çalışmayı bırakma. Denemelerde düşük yapman eksik test çözümleri değil eksik konu çalışmandır. Tonguç Akademi'nin yayımladığı ders tekrarlarına bak ve eksik olduğun konuları teker teker incele ve üzerinde iyice çalış.

Asla. İngilizce bile çok rezil bir durumda. Ben bile kolayca tamamen doğru yapabiliyorum.

Hocam İngilizcem normalde iyi sınavlardan 90 üzeri alıyorum fakat bu denemede neden böyle oldu anlamadım.

Hocam İngilizcem normalde iyi sınavlardan 90 üzeri alıyorum fakat bu denemede neden böyle oldu anlamadım.
Belki üst düzey bir deneme çözmüşsünüzdür. Denemeyi gönderebilir misiniz?
Bu arada benim tamamen doğru yaptığım 2021 LGS sınavı.

Bence sonuna kadar çalış sonuç olarak hayatın etkileniyor hayatını bu kadar etkileyen bir şey için 1 ayını çöp et ama ömrünü kurtar.
LGS mi hayatı etkiliyormuş? Tamam kalan 2 hafta sıkı çalışsın, netini artırmaya baksın da hayatı etkileme kısmı hayli abartı olmuş. YKS için söylenebilir belki.

LGS mi hayatı etkiliyormuş? tamam kalan 2 hafta sıkı çalışsın, netini artırmaya baksın da hayatı etkileme kısmı hayli abartı olmuş. YKS için söylenebilir belki.

Gideceği lise hayatını etkiliyor tabii ki de Anadolu'ya gidip çalışmak var meslekiye gitmek var hayatını tabii etkiler düşük puanlı okuların ortamı leş bir yerden sonra onların içerisine karışıp okulu salıyorsun yüksek puanlı liselerin ortamı daha iyi ve genelde öğretmenler üstüne düşüyor ben Anadolu'dayken benim üstüme çok düştüler mesleki geçeyim dedim o ortamdan sonra mecbur Anadolu'yu okudum.

Gayet yeterli. Matematikte yeteneğiniz yoksa başka derslere odaklanın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…