LGS'ye 19 gün kala ne yapılmalı?

fatihh12

Centipat
Daha fazla  
LGS'ye 19 gün kaldı ve ben bu yılı tamamen çalışmadan geçirdim. Türkçe D: 12 Y: 4 B: 4, Mat D: 4 Y: 6 B: 10, Fen D: 7 Y: 11 B: 2, İnkılap D: 4 Y: 5 B: 1, Din D: 4 Y: 4 b: 2, İngilizce D: 5 Y: 4 B: 1 önceki denememde sonuçlar çok daha iyiydi hatırladığım kadarıyla İngilizce 6 doğru, fen 7 doğru, inkılap 7 doğru, Türkçe 13 doğru, Din 7 doğru gibi bir şeydi. Kalan 19 günde ne yapabilirim en azından Anadolu lisesine gitsem yeter :(

Son düzenleme:
Anadolu Lisesi'ne gitmen arkadaş ortamı ve öğretmenlerin üstüne düşmesi açısından daha iyi olur fakat her şey yine sende bitiyor. Fen Lisesi'ne gidip sanayiye giden de var Meslek Lisesi'ne gidip doktor olan da. Her şey lisede çalışıp çalışmamana bağlı.

LGS'ye 19 gün kaldı ve ben bu yılı tamamen çalışmadan geçirdim. Türkçe D: 12 y: 4 b: 4, mat D: 4 y: 6 b: 10, fen D: 7 y: 11 b: 2, inkılap D: 4 y: 5 b: 1, din D: 4 y: 4 b: 2, İngilizce D: 5 y: 4 b: 1 önceki denememde sonuçlar çok daha iyiydi hatırladığım kadarıyla İngilizce 6 doğru, fen 7 doğru, inkılap 7 doğru, Türkçe 13 doğru, din 7 doğru gibi bir şeydi. Kalan 19 günde ne yapabilirim en azından Anadolu lisesine gitsem yeter :(

Ben lise de çalışmam diyorsan meslekiye git Anadolu'da üstüne çok düşerler sıkarlar seni mesleki ortamı kötü ama lise sonuna mesleğin hazır Anadolu'da arkadaş ortamın iyi ama çalımazsan açıktan okumuş gibi olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı