LGS'ye 6 gün kala netler nasıl olmalı?

Türkçe 17D 2y.
İnkılap 9D 1y.
Din 10D.
İngilizce 9D 1y.
Matematik 14D 2y.
Fen 18D 1y.

LGS'ye bayağı az bir süre kaldı, sizce netlerim nasıl bu saatten sonra ne yapmalıyım?

Bu son haftada genel tekrar videoları izle branş denemesi ve genel denemeler çöz başka bir şey yapmana gerek yok. Bu sene LGS denemelerden daha kolay olacak diyorlar. Bir de MEB'in yayınladığı örnek soruları çöz onlar çok önemli. Deneme olarak ünlüler karması ve altın karma öneririm.

Çok teşekkür ederim hocam

Bu son haftada genel tekrar videoları izle branş denemesi ve genel denemeler çöz başka bir şey yapmana gerek yok. Bu sene LGS denemelerden daha kolay olacak diyorlar. Bir de MEB'in yayınladığı örnek soruları çöz onlar çok önemli. Deneme olarak ünlüler karması ve altın karma öneririm.
Tamamdır hocam teşekkür ederim

Hocam şimdi aklıma geldi geçen gün kırtasiyeye gitmiştim orda ki abi nitelik ve altın oranı önermişti sizce alınır mı nitelik ve altın oran?

Hocam iksinide biliyorum ikiside bayabi iyi yanı sizi iyi hazırlar zaten onları çözenlerde baya memnun

Hedefin ne bilmiyorum ama netlerin gayet iyi. Ben de geçen sene LGS sınavına girmiş biri olarak tecrübeliyim bu konuda bir tık. Bütün sene yatıp sadece 3 hafta çalışmama rağmen, son denemelerde 470 puana yaklaşıyordum ben şahsen sınavda bir tık batırdığım için beklediğimden daha kötü geldi. 437 puan yaptım ve netlerim seninkine yakın, ben sözeli fulledim, matematiği 12-5, feni 17-3 yaptım maalesef. Kendime en güvendiğim kısım sayısalda bu kadar hata yapıp, sözelde bu kadar iyi yapmak cidden çok şaşırttı ve üzdü beni. Netlerin iyi umarım heyecan yapmadan iyi bir şekilde sınavı atlatırsın, başarılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı