LGS'ye az kala nasıl çalışılmalı?

Öncelikle düzenli ve yaşına uygun kitap oku ardından kolay-orta-zor olarak aşamalı testleri çöz direk olarak yeni nesilden başlama ve yapabileceğine inan ayrıca eğer imkanınız varsa matematikten özel ders al ayrıca YouTube'den tonguç 8. sınıf matematik soru çözümlerini izle bana 8. sınıftayken yararı olmuştu bunları yapmıştım umarım istediğin bir yeri kazanabilirsin. Başarılar dilerim.

Yanlış düşünüyorsunuz, son 16 gün kitap okumanın da yararı vardır.

Ayrıca hiçbir öğretmenin öğrencisine son 1 ay kitap oku deneme netlerin artar dediğini duymadım.
Öncelikle düzenli ve yaşına uygun kitap oku ardından kolay-orta-zor olarak aşamalı testleri çöz direk olarak yeni nesilden başlama ve yapabileceğine inan ayrıca eğer imkanınız varsa matematikten özel ders al ayrıca YouTube'den tonguç 8. sınıf matematik soru çözümlerini izle bana 8. sınıftayken yararı olmuştu bunları yapmıştım umarım istediğin bir yeri kazanabilirsin. Başarılar dilerim.

Hocam arkadaş son 16 gün diyor artık bunları yapcak vakit yok son 16 gün.

Kitap oku, kitap oku, kitap oku ve yeni nesil olarak en zor soru diye geçen soruları çöz. 2020 mağduru olarak söylüyorum yardımcı olacak.

Hocam arık kitap okumaya vakit yok kitap okumak yerine soru çözmesi lazım dediğiniz şey ilk dönem olur.
Öğrencileri son günlerde her saniye ders yapan robotlar sanıyorsunuz herhalde. Mola da yapacak oyunda oynayacak, kitapta okuyacak. İstediğini yapar, vakit kaybı falan değil.

Öğrencileri son günlerde her saniye ders yapan robotlar sanıyorsunuz herhalde. Mola da yapacak oyunda oynayacak, kitapta okuyacak. İstediğini yapar, vakit kaybı falan değil.

Hocam yukarıda yazdım önce düzgün okuyun kitap okuyunca denme neti artmaz kitabı kafasını dağıtmak için okur yukarıda arkadaş matematik netlerimi nasıl arttırıım diye sormuş son 16 gün kitap okumayla deneme netinin artcağını düşünmüyorum onun yerine soru çözmesi daha iyi.

Bol bol test çözün. Bu 15 gün içinde tablet, telefon veya bilgisayar ne varsa çıkarın hayatınızdan. Kitap oku diye öneri yapanlar olmuş. Onu da okuyabilirsiniz ancak o kadar ağırlık vermenize gerek yok. Bol bol test çözüp konu tekrarı yapsanız kafi.

Geri
Yukarı