LGS'ye çalışırken oyun oynamak sorun olur mu?

Bugün LGS 2020'yi çözdüm 0.14'e girdim 480 civarı puan yaptım ve her gün en az 2 3 maç CS atıyorum sorun olmaz rahat ol kendini kontrol edebiliyorsan sorun çıkmaz.

Çok teşekkür ederim böyle dediğiniz için ama annemden babamdan gizli oynuyorum diyorlarki sadece ders oyun yok oynayamazsın aslında çok oyun oynayan biriside değilim iyicene asosyal bir kişi oldum.

Çok teşekkür ederim böyle dediğiniz için ama annemden babamdan gizli oynuyorum diyorlarki sadece ders oyun yok oynayamazsın aslında çok oyun oynayan biriside değilim iyicene asosyal bir kişi oldum.

Dostum dikkatin dağılmıyorsa derslerine çalışabiliyorsan oyunda oynarsın dışarıda çıkarsın dersini de çalışırsın etrafta günde 4 5 saat ders çalışıyorum diyen herkese inanma moral bozmaya çalışıyorlar. Ben günde şahsen 2 saat çalışıyorum o bana yetiyor geri kalan vaktimde eğleniyorum kafamı dağıtıyorum ve kesinlikle stres yapmamaya çalış iyi olup sınavda stres yapınca sınavı çok kötü geçen çok insan var.

Hayatla tamamen ilişkini kopar ve derslerine odaklan. TV, film, oyun, PC, konsol uzak dur. Sınavdan sonra oynarsın bol bol.

Alakası yok. O yoldan bende geçtim hocam. Hatta ben pazar günü 1 saat değil. Haftanın her günü 3'er saat oynuyordum. Sadece etkisinde kalmamak lazım.

Dostum dikkatin dağılmıyorsa derslerine çalışabiliyorsan oyunda oynarsın dışarıda çıkarsın dersini de çalışırsın etrafta günde 4 5 saat ders çalışıyorum diyen herkese inanma moral bozmaya çalışıyorlar. Ben günde şahsen 2 saat çalışıyorum o bana yetiyor geri kalan vaktimde eğleniyorum kafamı dağıtıyorum ve kesinlikle stres yapmamaya çalış iyi olup sınavda stres yapınca sınavı çok kötü geçen çok insan var.

Sağ olun ama bugünde deneme sınavı oldum hocam sağ olsun direk cevapları gelmiş anneme attı evde harp çıktı 337 çektim diye ağzıma etti gerçekten çok zor.

Sağ olun ama bugünde deneme sınavı oldum hocam sağ olsun direk cevapları gelmiş anneme attı evde harp çıktı 337 çektim diye ağzıma etti gerçekten çok zor.

Aile baskısı çok kötü bir durum insanı gerçekten mahvediyor onları dinlememeye çalış ve Türkçe ve Fene iyi çalış bu sene bu iki ders zorlayıcı olacak gibi duruyor.

Aile baskısı çok kötü bir durum insanı gerçekten mahvediyor onları dinlememeye çalış ve Türkçe ve fene iyi çalış bu sene bu iki ders zorlayıcı olacak gibi duruyor.

Aynen bugünde Türkçe uzun uzun paragraflar kazıktı 13 doğru yaptım sıkıntı matematiğim çok kötüyüm onu bir yükseltsem zaten gerisi gelecekte işte.

Geri
Yukarı