LGS'ye gireceğim ve annemin çok yüksek beklentisi var

Birak iciyorm

Hectopat
İlk öncelikle pek çalışkan değilim ve ailemi bu zamana kadar hep kandırdığımı düşünüyorum. Annem bana LGS'den iyi puan alamazsam dünyanın sonu gelecekmiş gibi davranıyor, LGS'de güzel puan alamazsam onun yüzüne bile bakamazmışım. Eğer güzel puan alamazsam büyük ihtimal bana fiziksel şiddet uygulamaz ama ağır bir psikolojik şiddet uygular. Şu an fen ve matematikte konu eksiklerim var, fende daha az matematikte daha çok 3 ayda bunları nasıl kapatacağım? Allah'ım sen affet 400 410 puan yapmam lazım, o kadar da test kitabı aldırdım ama adam gibi çalışamadım. Erteledim hep, babam sınavı kazanamazsan sorun değil diyor ama annem çok farklı konuşuyor.

1647780967162.png

Bu bile 358 puan yapıyor bunun birazcık üstünü yaparsanız 400 rahat olur mesela matematik 10 yapın.
Sözel dersler kolay bana kalırsam.

İlk öncelikle pek çalışkan değilim ve ailemi bu zamana kadar hep kandırdığımı düşünüyorum. Annem bana LGS'den iyi puan alamazsam dünyanın sonu gelecekmiş gibi davranıyor, LGS'de güzel puan alamazsam onun yüzüne bile bakamazmışım. Eğer güzel puan alamazsam büyük ihtimal bana fiziksel şiddet uygulamaz ama ağır bir psikolojik şiddet uygular. Şu an fen ve matematikte konu eksiklerim var, fende daha az matematikte daha çok 3 ayda bunları nasıl kapatacağım? Allah'ım sen affet 400 410 puan yapmam lazım, o kadar da test kitabı aldırdım ama adam gibi çalışamadım. Erteledim hep, babam sınavı kazanamazsan sorun değil diyor ama annem çok farklı konuşuyor.

Benim annem de böyleydi ben de senin gibi çok çalışmamıştım ( matematiğe ) sonuç olarak 400 puanı geçemedim sene boyunca geleceğim LGS'ye bağlıymış gibi konuşan annem ilk günler biraz üzgün biraz kızgın dı sonradan neyse artık ileriye bakalım demeye başladı senin de böyle olur muhtemelen

Ha yine de çalışmaya başla eksiklerini elinden geldiğince kapatmaya çalış elinden gelenin en iyisini yap

Yeni konular

Geri
Yukarı