LHR'li bir kart alıp altcoin kazmak mantıklı mı?

Nvidia kartlara ROM atamıyoruz diye biliyorum ben ama eğer atılıyorsa da çok zor veya tehlikeli mi ? zaten halihazırdaki 33 tane rx 570 e ROM attım bilgim var çok şükür de yine sormak istedim.
Nesi tehlikeli olsun? Fabrika nasıl atıyor? En kötü ihtimalle BIOS çipine stand-alone atarsınız, biter. Hiçbir şey imkansız değil.
Haklısın şu an NVIDIA hackerları besleyip susturuyor LHR kartlar oyuncuları doyursun stoklar şiştimi modlu BIOS'lar düşer piyasaya sıra miningçilere gelir.🤣
"Kör flash" diye tabir edilen yöntemi ev kullanıcıları kolay kolay yapamaz. Bunun için ekipman gerek, o da 5-10 dolarlık bir zımbırtı. Normal flash olayını da ben bilmiyorum kilit falan konulduysa.

Son düzenleme:
Nesi tehlikeli olsun? Fabrika nasıl atıyor? En kötü ihtimalle BIOS çipine stand-alone atarsınız, biter. Hiçbir şey imkansız değil.

"Kör flash" diye tabir edilen yöntemi ev kullanıcıları kolay kolay yapamaz. Bunun için ekipman gerek, o da 5-10 dolarlık bir zımbırtı. Normal flash olayını da ben bilmiyorum kilit falan konulduysa.
Eğer mümkünse denenilebilir lhrli kart alıp. Galiba ucuza lhrli kart alıp ilk önce lhr kırmayı deneyeceğim baktım olmadı altcoin kazarım. Altcoinlerde hangi Nvidia kartı daha iyi ? 3070 ti iyi diyorlar. Belki de farklı farklı kartlar da olsa fırsat kovalarım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı