LHR'siz 3060 ile 3060 Ti kartı takaslamak mantıklı mı?

Almayın hocam o kart çok kötü soğutması berbat, termal ped bile koymuyorlar içine ve yurt dışı olduğu için garantiden olursunuz en iyisi elinizde tutun o kartı. Normalde mantıklı olurdu ama kötü model olduğu için almayın derim ben.

Almayın hocam o kart çok kötü soğutması berbat, termal ped bile koymuyorlar içine ve yurt dışı olduğu için garantiden olursunuz en iyisi elinizde tutun o kartı. Normalde mantıklı olurdu ama kötü model olduğu için almayın derim ben.
Emin misiniz hocam?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2 fanlilar arasında en iyi 3060tilardan.

Dual mini sandım pardon, eğer normal Dual model ise alınabilir. Yine Dual modeli aşırı iyi değil TUF veya ROG olsaydı tamamda Dual modelini ben pek sevmiyorum.
Hocam diğer dediklerin en üst segment modeller zaten onlar denk gelse ben de alırdım fakat elde olan bu. Ortalama 65 derecelerde çalışıyor dual benim için gayet yeterli.

Garanti olayını biliyorsunuz değil mi? garantisi olmuyor yurt dışı kartlarının.
Evet biliyorum. Kartlar ilk geldiğinde saglam ise çok kolay bozulabilen şeyler değil. Yakın çevremde ve arkadaşlarım çoğu yurt dışı kartı var daha sıkıntı yaşayanını görmedim hatta forumlar da dahil. Tabi şans işi çıkabilir de ama düşük bir ihtimal. Bu aldığım kartın arkadaş açıp test etmiş elden teslim alırken de gerekli testlere sokucam.

3060 Ti'lerin çoğu yurt dışından gelmekte yani garantileri yok. Türkiye'den alınmış, garantisi olsa bile değişim yaparken 2 katı fazladan ücret isterler. Kartda bir sorun yoksa alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı