Çözüldü Galaxy M21 pili nasıl kullanılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Çok ilginç. Li-Po deyince Nokia tuşlu telefon zannettim.

O telefonun bataryası Li-Ion. Ayrıca kendi içinde batarya koruyucu devreler var. Orijinal adaptörü ve orijinal şarj aleti ile şarj et. %10'un altında çok kullanmamaya çalış. Gerekmedikçe de %90'ın üstünde şarj etme.

O telefonun bataryası Li-Ion. Ayrıca kendi içinde batarya koruyucu devreler var. Orijinal adaptörü ve orijinal şarj aleti ile şarj et. %10'un altında çok kullanmamaya çalış. Gerekmedikçe de %90'ın üstünde şarj etme.

Çözüm
Çok ilginç. Li-po deyince Nokia tuşlu telefon zannettim.

O telefonun bataryası li-ıon. Ayrıca kendi içinde batarya koruyucu devreler var. Orijinal adaptörü ve orijinal şarj aleti ile şarj et. %10'un altında çok kullanmamaya çalış. Gerekmedikçe de %90'ın üstünde şarj etme.

Tamam çok teşekkürler ilgilendiğiz için.😀

İyi akşamlar. Samsung müşteri hizmetlerine sorduğumda Li-Po olduğunu söylüyorlar. Bazı sitelerde de Li-Po yazdığını gördüm. Li-ion olduğunu nereden biliyorsunuz?

Geri
Yukarı