Lian Li Galahad 240 vs 360

İlginç bir durum. NH-D15 benim elimde bulunan SE-207'den daha iyi bir ürün çünkü. Büyük ihtimal yaşadığın sorunun sebebi hava soğutmaların önü kapalı kasalarda pek verimli çalışamamasından ötürü. Sıvı soğutma taktığında böyle bir sorun olmaması da buna işaret.

Bu kısım benim aklıma hiç gelmemişti, ben de arkadaşı boşuna darlıyormuşum NH-D15 iyi yeni almana gerek yok diye :D.

Corsair Dominator 32 GB 4000 MHz.
Üste 360 takma durumunda RAM'leriniz buna izin vermeyebilir. @RPM Corsair Vengeance RGB PRO, XPG Battlecruiser ve PF360 üçlüsüne sahipti. Üste 360mm sığdıramadı yüksek profil RAM yüzünden. Sizinki de yüksek profil. Sığmayabilir.

Corsair domimator 32 GB 4000MHz.

Neden üzüldün 😐
Üste 360 takma durumunda RAM'leriniz buna izin vermeyebilir. @RPM Corsair Vengeance RGB Pro, XPG Battlecruiser ve PF360 üçlüsüne sahipti. Üste 360mm sığdıramadı yüksek profil RAM yüzünden. Sizinki de yüksek profil. Sığmayabilir.

Anladım.
Neden üzüldün 😐

Anladım.

O kısım sorun değil bir nevi sığdırırız @RPM de şans yokmuş demek 🤣🤣🤣
@BerkayZ87 hangi kasayı kullanıyorsunuz ve Lian Li Galahad öndemi takılı yoksa üst tarafta mı takılı
Neden üzüldün 😐

Anladım.

O kısım sorun değil bir nevi sığdırırız @RPM de şans yokmuş demek 🤣🤣🤣
@BerkayZ87 hangi kasayı kullanıyorsunuz ve Lian Li galahad öndemi takılı yoksa üst tarafta mı takılı.

Ve son olarak donanım arşivinde bir kullanıcı yazmış bu kullanıcı sen misin yoksa senin buradaki profil resmini kullanmış.
Screenshot_20210831-094720.jpg

Son düzenleme:
Orada yazmışsın XPG Battlecruiser kasa çok dar Lian Li galahad AiO 360 zor takıldı yazmışsın bende Lian Li galahad 360 alacaktım.
Genel olarak 360'lık sıvı soğutmalar zor oluyor bu kasaya. Ve Dominator RAM vardı sende, ben RAM'e çarpacağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı