Lian Li galahad AiO unı fan SL Edition 360 beyaz sorunu var mı?

Bu arada piyasadaki çoğu ürünün pompası 2000-2700RPM arası çalışıyor, Lian Li galahad ise 3200 RPM ile çalışıyor
MSI, NZXT, ASUS ROG gibi markaların çoğu aynı markaya ait pompayı kullanıyorlar sadece fan, ekran gibi özellikleri kendileri ekliyor
Anladım peki bu fan ve pompa hızlarını ayarlayabiliyoruz demi sürekli 3200 de çalışırsa çok ses olmaz mı?

Anladım peki bu fan ve pompa hızlarını ayarlayabiliyoruz değil mi sürekli 3200 de çalışırsa çok ses olmaz mı?

Üretim sonucu sorun olanlar sesli çalışıyor işte, eğer normal ise sesi duyulmuyor
pompanın zaten tam hızda çalışması lazım normalde,ama istersen anakartının markasına göre yazılımından kontrol edebilirsin

Üretim sonucu sorun olanlar sesli çalışıyor işte, eğer normal ise sesi duyulmuyor
pompanın zaten tam hızda çalışması lazım normalde,ama istersen anakartının markasına göre yazılımından kontrol edebilirsin
Tamamdır ürün geldiği an deneyeceğim inşallah böyle bir sorun yaşamam ama yaşarsam direk değişim talep ederim. Çünkü çok uygun fiyata aldım birde beyaz şuan bile 1k üstüne koymuş dolardan dolayı.

Tamamdır ürün geldiği an deneyeceğim inşallah böyle bir sorun yaşamam ama yaşarsam direk değişim talep ederim. Çünkü çok uygun fiyata aldım bir de beyaz şu an bile 1K üstüne koymuş dolardan dolayı.

Benim önerim satın aldığınız yerden değişim talep edip uğraşmayın hiç, direkt Lian Li'ye mail atın video çekip onlar zaten sizi mağdur etmezler, yeni ürün gönderirler, 1 ay içinde geliyor gönderdikleri kargo, satın aldığın yere getirsende aynı süre serviste bekletirler

Benim önerim satın aldığınız yerden değişim talep edip uğraşmayın hiç, direkt Lian Li'ye mail atın video çekip onlar zaten sizi mağdur etmezler, yeni ürün gönderirler, 1 ay içinde geliyor gönderdikleri kargo, satın aldığın yere getirsende aynı süre serviste bekletirler

Tamamdır ama inşallah bu sorunlarla uğraşmadan sıkıntısız çalışır.)

Yeni konular

Geri
Yukarı