Lian Li kasa alınmalı mı?

byraktar0707

Femtopat
Daha fazla  
COOLER MASTER MASTERBOX TD500 MESH 4x120mm ARGB LED FANLI MidT ATX SİYAH KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Cooler Master Masterbox TD500 mesh 4x120mm ARGB LED fanlı MidT ATX siyah kasa fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da.

www.vatanbilgisayar.com

www.vatanbilgisayar.com
https://www.amazon.com.tr/dp/B08DXQ...=epey-21&th=1&psc=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1

www.qp.com.tr

Lian Li Lancool III RGB Beyaz Mid Tower E-ATX Bilgisayar Kasası
Aynı gün kargo & 2 yıl Türkiye garantili.

www.qp.com.tr

www.qp.com.tr
LIAN LI LANCOOL III MID-TOWER RGB BLACK E-ATX KASA - PttAVM.com
https://www.amazon.com.tr/CORSAIR-CC-9011200-WW-AIRFLOW-TEMPERLI-BILGISAYAR/dp/B08C7BGV3D/ref=sr_1_8?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=2DWN1MC70C812&keywords=LIAN+LI+Lancool+III&qid=1671803052&sprefix=lian+li+lancool+iii,aps,119&sr=8-8
Arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var buradaki kasaları alacak bütçem var yılın son haftasındayız yıl başından sonra ne olacak hiç bilmiyorum esas soru Lian Li II fiyat ortada Lian Li III almaya gerek var mı? kasamda 3070 Ti X tiro takılı kule tipi noctau D15 almayı planlıyorum diğer diğer kasaları ise tavsiye edildiği için koydum. Onları almam durumunda farklı soğutucular bakacağım yaklaşık 1 haftadır başım ağrıdı :)
Şimdiden teşekkürler.

4000D çok iyi bir kasa almak istediğiniz soğutucuyu ve ekran kartını destekliyor olması lazım. Ben 4000D tavsiye ederim çok şık ve bir o kadar da güzel bir kasa kablolama yaparken size çok büyük kolaylık sağlıyor.

@Beck teşekkür ederim çoğunluğu merak ediyorum hepsini izledim hepsi birbirinden güzel eğer vaktin varsa lian li lancool II ve III incelemenizide tavsiye ederim

@OverFireable a bak bu kasaları atlamışım mesh tercih olarak p500A mantıklı incelemelerine bakmak istiyorum

Tabi P500a hava akışı konusunda canavar bir kasa. Ama fanları az DRGB modeli kalmadı ayrıca fan almanız lazım.

RAM'ler yüksek profilliyse NH-D15 Corsair 4000D ile sıkıntı çıkarabilir. Bir süre bu kasayı kullanmıştım bende cam kapak milimetreyle kapanmıştı. Lancool 3 o fiyata asla değmez bence.

RAM'ler 42 mm G.Skill Ripjaws, dediğim gibi ihtimale karşı soğutucu değiştirebilirim ama çok sağ ol yorumun için.

Dip not eklemek istiyorum. Uzun vadede kullanmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı