Lian Li lancool 205 mesh beyaz vs. SilverStone fara R1

Elasmotherium

Kilopat
Bu 2 kasayı kıyaslayabilecek var mı arkadaşlar?
Lian Li lancool 205 mesh beyaz -----SilverStone fara R1.

Farklı bir beyaz kasar önerisine de açığım.

Bütçe:
ARGB fanlı kasalar için 1000TL'ye kadar.
Fansız kasalar için 700 TL'ye kadar.
Şu ana kadar sadece güç kaynağı aldım.
Gigabyte Aorus P750GM 750W 80+ Gold Full modüler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasından Fara R1. Ek olarak alabilirsen bu güzel. Mesh istersen mesh olanını alıp sen fan ekleyebilirsin.

Corsair iCUE 4000X CC-9011205-WW RGB Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu arada o PSU yu iade et. Kötü PSU. Onun yerine sistem ile de uyumlu olması için de bunu alabilirsin.

İkisi arasından Fara R1. Ek olarak alabilirsen bu güzel. Mesh istersen mesh olanını alıp sen fan ekleyebilirsin.
400X'de dahili kaç fan var biliyor musunuz? 3-4 siteye girdim herhangi bir fiyat vermemişler.
Bu arada o PSU yu iade et. Kötü PSU. Onun yerine sistem ile de uyumlu olması için de bunu alabilirsin.
PSU sistemde pek gözükmediği için beyaz olmasa da olur diye düşünüyorum. P750GM'yi 500TL'ye aldım. Nerdeyse 2 kat para vermeye değecek bir fark olduğunu sanmıyorum. Aşırı yük altında sorun yaşayanlar olmuş ama ben giriş-orta seviye bir sistem dizeceğim için, en azından ekran kartım bu aralıkta olacak inşallah, PSU yeterli gelir diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

400X'de dahili kaç fan var biliyor musunuz? 3-4 siteye girdim herhangi bir fiyat vermemişler.

PSU sistemde pek gözükmediği için beyaz olmasa da olur diye düşünüyorum. P750GM'yi 500TL'ye aldım. Nerdeyse 2 kat para vermeye değecek bir fark olduğunu sanmıyorum. Aşırı yük altında sorun yaşayanlar olmuş ama ben giriş-orta seviye bir sistem dizeceğim için, en azından ekran kartım bu aralıkta olacak inşallah, PSU yeterli gelir diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
PSU yetmez diye demiyorum. PSU testte patlayan bir PSU olduğu için önermiyorum. Attığım PSU'nun kabloları da beyaz, o yüzden önerdim. Ayrıca kasaya 1000 TL verip PSU ya 500 TL ayırmak yanlış olur.

4000X önde üç fan ile geliyor. Bu arada burada daha ucuzmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı