Elektronik Lian Li lancool 3 RGB beyaz kasa 5.212 TL

NeverGive Up

Hectopat
Peki Corsair 5000D airflow ile arasında fark fark mı? Bir de 360 ve 420'lik radyatör kısmında ne gibi sorun var.

Bahsettiğiniz kasayı bilmiyorum ama özelliklerini gördüğüm kadarıyla Lian Li'ye nazaran alta değil yana ekstra fan takabiliyorsunuz. Ben alta fan takmayı daha verimli bulduğum için Lian Li'yi tercih ederdim.

360-420mm radyatörlerde bir sıkıntı yok. Bu ebatta radyatörler kullanmayacaksanız bu fiyatları vermeye gerek olmadığını söyledim. Tabi bütçeyi zorlayacaksa, zorlamayacaksa tercih edilebilir.

Bahsettiğiniz kasayı bilmiyorum ama özelliklerini gördüğüm kadarıyla Lian Li'ye nazaran alta değil yana ekstra fan takabiliyorsunuz. Ben alta fan takmayı daha verimli bulduğum için Lian Li'yi tercih ederdim.

360-420mm radyatörlerde bir sıkıntı yok. Bu ebatta radyatörler kullanmayacaksanız bu fiyatları vermeye gerek olmadığını söyledim. Tabii bütçeyi zorlayacaksa, zorlamayacaksa tercih edilebilir.

Anladım kasanın arka kısmında kablolama da sıkıntı çıkarmış videolara bakmıştım sıkıntı çeken insanlar çok.

Fiyatı pahalanmış ama benzer modeller. Ben 3-4 kasa arasında kalıp G500a tercih etmiştim.

Kasa güzel daha önceden kullanmış biri olarak şunu diyebilirim iç hacmi iyi ama kasanın arka kısmında kablolama yaparken insanı uğraştırıyor bir de gereksiz ön panel kablolarının uzunluğu insanı uğraştırıyor lian lide bu konuda kabloları uzun tutmuş Corsair tarafında kablolama kısmında insanı uğraştırmadan sistem toplamayı rahat bir şekilde yapabiliyorsun tek eksiği 5000D serisinde fanların olmayışı.

Yeni konular

Geri
Yukarı