Lian Li O11 Dynamic XL vs NZXT H510 Elite

Halfdan

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, ilk kez konu açıyorum. Sorduğum soru biraz mantıksız gelebilir ama 2 kasa arasında gidip geldiğim için size de sorma gereği duydum. Lian Li olan kasayı çok beğeniyorum, o kasanın yanında RTX 3060 alabiliyorum. 510 Elite de ise RTX 3070 alabiliyorum. Sizce görüntüye ve soğutmaya önem verip Lian Li mi almalıyım yoksa ekran kartının performansından dolayı H510'u mu almalıyım?

510 Elite tartışmasız.
Gayet de tartışılır. Hava akışı yoksunu, üst panelde herhangi bir açıklığı bulunmayan, iç hacmi dar, gereksiz şişirme bir ürün. NZXT markasını gördüğü her ürünü yüceltmeyi bırakmalı artık insanlar. Reddit'te 2-3 tur at 510 Elite'in ne olduğunu anlarsın.

O11 Dynamic XL öneririm. Nasıl bir kasa türü istiyorsun bilmiyorum ama şunlara bakabilirsin.

• 5000D Airflow
  • P600S
  • P500A DRGB
  • Silent Base 802
Bu arada 510 Elite ve 3070 ikili olarak alacaksan alınır. Ona lafım yok.

Son düzenleme:
Gayet de tartışılır. Hava akışı yoksunu, üst panelde herhangi bir açıklığı bulunmayan, iç hacmi dar, gereksiz şişirme bir ürün. NZXT markasını gördüğü her ürünü yüceltmeyi bırakmalı artık insanlar. Reddit'te 2-3 tur at 510 Elite'in ne olduğunu anlarsın.

O11 dynamic XL öneririm. Nasıl bir kasa türü istiyorsun bilmiyorum ama şunlara bakabilirsin.

• 5000D airflow.
  • P600S
  • P500A drgb.
  • Silent base 802.
bu arada 510 Elite ve 3070 ikili olarak alacaksan alınır. Ona lafım yok.

İkisi arasından seçilecekse H510 Elite saha iyi olur. Boşu boşuna performans kaybetmek istemezdim ben şahsen. Hava akışı rezalet derecede de değil zaten. Tabii ki sizin önerileriniz daha iyi olabilir.

İkisi arasından seçilecekse H510 Elite saha iyi olur. Boşu boşuna performans kaybetmek istemezdim ben şahsen. Hava akışı rezalet derecede de değil zaten. Tabii ki sizin önerileriniz daha iyi olabilir.
Ben tek başına H510 Elite zannetmişim o yüzden sonradan kalın yazılı ilave yaptım yazıya. 3070 için 510 Elite umursanmaz, alınır.

Geri
Yukarı