Lian Li PC-O11 Dynamic XL ROG Certified ön taraftaki LED yanmıyor

Rallyx

Centipat
Daha fazla  
Tüm bağlantıları yaptım ama yanmıyor nasıl halledebilirim?

IMG_20240421_002256.jpg

Bağlantısını doğru yaptığından eminsen led şerit arızalı olabilir. Kasayı yeni aldıysanız iade edin yada Lian Li destekle iletişime geçerseniz genelde led şerit gönderiyorlar.

Şimdi evde değilim ama hocam bir bağlantı kablosu var 3 pinli küçük bir şey onu bağlayacak bir yer bulamadım onunla alakası var mıdır acaba akşam resmini atarım

Şimdi evde değilim ama hocam bir bağlantı kablosu var 3 pinli küçük bir şey onu bağlayacak bir yer bulamadım onunla alakası var mıdır acaba akşam resmini atarım
3 pinli olan 1 tarafta 2 pin arada 1 tane boşluk var ve 1 pin daha var o mu? Eğer o ise RGB bağlantısını yapmanız gereken kablo. Anakartınızda 5v RGB portuna bağlamanız gerekli.

Yok bağlantılarını yaptım hocam yalnız bu kablo değişik bir kablo ben de ilk defa gördüm RGB'leri bağladım zaten 5 Volta

Yok bağlantılarını yaptım hocam yalnız bu kablo değişik bir kablo ben de ilk defa gördüm RGB'leri bağladım zaten 5 Volta
Bende O11D Evo var RGB harici kasaya ait 3 pinli kablo yok. Meraktan sizin kasanın da bir videosunu izledim ondada görünmüyor. Bence siz bir yerde eksik yaptınız ama fotoğrafını atınca daha iyi anlarız ne olduğunu.

Atayım hocam da şunun bir çözümünü bulalım ya sağ olasın

Hocam şöyle bir kablo

Dosya Ekleri

• IMG_20240422_193534.jpg
    IMG_20240422_193534.jpg
    23,9 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:
Hocam bu kablonun kasaya ait olduğuna emin misiniz? Videoda sizin kasanın bağlantısının yapıldığı anı attım burada öyle bir kablo yok. Bu kablo bana daha çok Lian Li fan kontrolcüsüne bağlanan küçük bağlantı kablosu gibi geldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Enteresan neden yanmıyor ki acaba ARGB bağlantısını da uzatmaya değil direkt anakarta bağladım
Hocam kasanın en altında kendi küçük kontrolcüsü var mı? Şimdi bağlantı kılavuzundan gördüğüm kadarıyla onun en sonundaki 3 pinli yere takmanız lazım sanırım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-22 215247.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-22 215247.png
    414 KB · Görüntüleme: 4

Geri
Yukarı