Lian Li ST120 fanlar RGB mi? ARGB mi?

erenuney16

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Kasam için Lian Li ST120 fan almak istiyorum fakat bu fanlar adreslenebilir RGB mi yoksa düz RGB mi anlayamadım. Bunu tercih etme sebebim yakın zamanda Lian Li galahad 360mm model sıvı soğutma almak istemem ve görüntü açısından uyumlu olması için ST120 tercih etmek istiyorum. Fan yeterli olur mu ve ARGB mi yoksa RGB mi bunu bilmek istiyorum.

Çoğu yerde RGB yazıyor evet, ama ARGB.

Çoğu yerde RGB yazıyor evet, ama ARGB.

Bu sitede de 4 pin diyor güç girişi. 4 pin olup ARGB oluyor mu?

Tamamdır teşekkürler. Bana bu üründen 4 tane lazım bildiğiniz 4x120 satılıyor veya 3x120 satan bir yerden 1 tane daha alma durumu oluyor mu? Gördüğüm her yerde 3x120 satılıyor.

Tamamdır teşekkürler. Bana bu üründen 4 tane lazım bildiğiniz 4x120 satılıyor veya 3x120 satan bir yerden 1 tane daha alma durumu oluyor mu? Gördüğüm her yerde 3x120 satılıyor.

Set olduğu için tekli satışı yok.

Mirage 12 Lite iyi fan, ST120 aslında daha çok radyatör/kule tipi fanları performanslarına bakılınca ama kasa fanı olarak da kullanılabilir.

Mirage 12 Lite iyi fan, ST120 aslında daha çok radyatör/kule tipi fanları performanslarına bakılınca ama kasa fanı olarak da kullanılabilir.

Dediğim gibi Lian Li galahad 360mm alacağım zaten yakın zamanda bu yüzden radyatör için yine benzer fanlar gelecek. Önemli olan görsel bütünlük ve Aerocool bu bütünlüğe ayak uydurabilir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı