Lian Li uni SL120 V2 ve Lian Li uni galahad 360 anakart üzerindne kontrol edilebililir mi?

Strimer içinde kontrolcü çıkıyor, normalde l-connect cihazını kendin almalısın, sizin ürünün resimi var mı?
Bu arada sizin sooğtusı ST fanmı yoksa SL mi?
Hocam 7 adet uni fan sl120 v2 alacağım yani 2 adet 3lü fan paketi 1 adette ayrı
Ekstra olarak galahad uni 360 sıvı soğutma
Ve şuan elimde olan strimer plus v2. Ler var

Önceden de size bahsettiğim gibi strimer içersinden sadece kontrolcü çıkıyor, l-connect 3 cihazı ayrı olarak satılıyor, ben kendim bu şekilde yaptım, benim sistemimde toplamda 13 adet ST120 fan, 360 galahad 1 adet strimer Plus V2 var hepsini kutu içerisinden çıkan splitter kablolarla ek olarak Lian Li ARGB cable kit aldım, ilk başta yaptığım şey kutudan çıkan splitter ile 3'er adet fanları tek ARGB yaptım, toplamda 13 fan için 4 ARGB bağlantım oldu bu dört bağlantıyı da ayrıdan satın aldığım ARGB cable kit içindeki splitter ile tek bir noktada topladım en sonunda ise tek bütün fanları tek bir ARGB kablosunı l-connect e bağladım, eğer l connect almamış olsaydım ARGB hub ile de işimi çözerdim en son kullandığım splitter yerine 4 adet ARGB bağlar geçerdim, bu arada strimer Plus ARGB hub a bağlamayınız firma önermiyor bunu

Önceden de size bahsettiğim gibi strimer içersinden sadece kontrolcü çıkıyor, l-connect 3 cihazı ayrı olarak satılıyor, ben kendim bu şekilde yaptım, benim sistemimde toplamda 13 adet ST120 fan, 360 galahad 1 adet strimer Plus V2 var hepsini kutu içerisinden çıkan splitter kablolarla ek olarak Lian Li ARGB cable kit aldım, ilk başta yaptığım şey kutudan çıkan splitter ile 3'er adet fanları tek ARGB yaptım, toplamda 13 fan için 4 ARGB bağlantım oldu bu dört bağlantıyı da ayrıdan satın aldığım ARGB cable kit içindeki splitter ile tek bir noktada topladım en sonunda ise tek bütün fanları tek bir ARGB kablosunı l-connect e bağladım, eğer l connect almamış olsaydım ARGB hub ile de işimi çözerdim en son kullandığım splitter yerine 4 adet ARGB bağlar geçerdim, bu arada strimer Plus ARGB hub a bağlamayınız firma önermiyor bunu
Hocam sana özelden nasıl ulaşabilirim detay almam lazım 😅

Konuya göz atın bulursunuz beni

Adam nasıl hepsini birleştirsin? Bilmediğin şeye yorum Yapma,Lian Li ürünlerinin konnektörleri farklıdır, splitter+hub a ihtiyacı var mecburen, l-connect cihazınıda alabilirsin bu arada hub yerine
İmzamda hangi sıvı soğutucuyu kullanıyorum bi baksana. Bilmediğin şeye yorum yapma diyosun ya.

Bu arada modelden modele değişiyormuş, marka farklı olmayınca aynı tiptir diye düşünmüştüm. Konu sahibi kusura bakmasın.

Son düzenleme:
İmzamda hangi sıvı soğutucuyu kullanıyorum bir baksana. Bilmediğin şeye yorum yapma diyosun ya.

Arkadaşında dediği gibi Lian Li ürünleride ARGB pinleri farklı oluyor bunları birleştirmenin tek yolu her birine özel splitter yani Lian Li ARGB cable kit veya Lian Li l-connect 3 cihazı almak

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı