Librewolf vs Firefox vs Ungoogled Chromium

Ungoogled Chromium arama motoru da Google değil. Ayrıca manuel elle güncellemek pek kullanışlı değil.

Bence Firefox hantal ama.

Katılıyorum, Firefox cidden çok hantal; değiştirmeye üşendiğim için uzun süre kullanmıştım. Şans eseri internette Waterfox'u gördüm ve denemeye karar verdim, Firefox fork olduğu için veri aktarmada problem yaşamadım. Firefox'a göre daha iyi ve hızlı geldi tarayıcı bana.

Katılıyorum, Firefox cidden çok hantal; değiştirmeye üşendiğim için uzun süre kullanmıştım. Şans eseri internette Waterfox'u gördüm ve denemeye karar verdim, Firefox fork olduğu için veri aktarmada problem yaşamadım. Firefox'a göre daha iyi ve hızlı geldi tarayıcı bana.
Nedense ben Firefox forku olanlara da ısınamadım. Chromium tabanlı tarayıcılar daha güzel geliyor. Gizliliğime pek önem vermese de şu anda özellikle hızından dolayı Edge kullanıyorum.

Bir ara Brave kullanıyordum sonradan Brave ödülleri adı altındaki şeyin casusluktan başka bir şey olmadığını anlayınca Edge kullanmaya başladım.

Hocam hızlı ve optimize genel kullanım için en iyi tarayıcı nedir? Ungoogled Chromium çıkıştı verileri silmese direkt kullanırım fakat maalesef.

Gizlilik takıntınız yoksa Edge kullanın tabii ki ben sizin takıntınız var sanıyordum. Kendim de Edge kullanıyorum ama ayar yapmanız lazım biraz. Ayrıca o ayar kapatılıyor Chromium ayarlarından.

Hocam RAM kullanımı az ve hızlı bir tarayıcı istiyorum. Google Chrome bıraktığımdan beridir zaten Edge kullanıyorum. Eğer daha hızlısı yoksa Edge'e devam edeceğim.

Gizlilik takıntınız yoksa Edge kullanın tabii ki ben sizin takıntınız var sanıyordum. Kendim de Edge kullanıyorum ama ayar yapmanız lazım biraz. Ayrıca o ayar kapatılıyor Chromium ayarlarından.

Yeni konular

Geri
Yukarı