Rehber Librewolf'a nasıl Google arama motoru eklenir?

Herkese selam.

Librewolf'e nasıl Google arama motorunu ekleyeceğinizi basitce anlatacağım.

1. Librewolf tarayıcınızı açın, arama çubuğuna about:config yazın.
  2. Karşınıza çıkan arama çubuğuna xpinstall. Signatures. Required yazın.
  3. True olan ayarı false yapın.
  4. Bu link'ten düzenlenmiş Google arama xpi dosyasını indirin.
  5. Sağ köşede yapboz işaretine tıklayın.
  6. Açılan bölmede uzatıları yönet butonuna tıklayın.
  7. Son olarak çark işaretine tıklayın, açılan bölümde dosyadan eklenti kur tıklayın dosyayı nereye attıysanız yolu belirtin.
İşlem bu kadar, doğrulanmamış eklenti uyarısı verecektir dikkate almayın. Ardından Google arama motorunu seçerek kullanabilirsiniz.

Not: Tarayıcı otomatik eklentiyi silebilir bu olursa tekrar yükleyin 2. defada silmeyecektir.

Search=%s ekleme seçeneği yok muydu? Ya da arama motoru olarak eklemek için siteyi açıp arama çubuğuna sağ tıklamak, üstte + butonu ile eklemek vs. var diye biliyorum. Niye uzantı ile uğraşılsın? Dahası uzantı olarak arama motoru ekleyiciler ile ekleyip geri kaldırmak daha az kalıntı içeriyor.

Search=%s ekleme seçeneği yok muydu? Ya da arama motoru olarak eklemek için siteyi açıp arama çubuğuna sağ tıklamak, üstte + butonu ile eklemek vs. var diye biliyorum. Niye uzantı ile uğraşılsın? Dahası uzantı olarak arama motoru ekleyiciler ile ekleyip geri kaldırmak daha az kalıntı içeriyor.

Muhtemelen vardır ama ben uzantı olarak bulduğum için doğrudan uzantıyı düzenledim.

Eğer librewolf kullanıyorsanız arama motorunuz searx ng olsa daha güzel olur. Tencere kapak misali.

Orası öyle, bu motor eksik olduğu için ekledim isteyen kullanır isteyen çok daha farklı bir motor kullanabilir kişinin zevkine bağlı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı