Lies of P kırıldı

Korsan(film, oyun, müzik, kitap vs. hepsi aynıdır) kullananlar korsanın yanlış olduğunu söylemeliler ama kullanıp kullanmamak kendi vicdanlarında olmalıdır. Sigara ve alkol gibi, alırsınız ama zararlı olduğunu bilirsiniz. Korsan kullanmayanlar da bunlara müdahale etmemelidir sonuçta onlarla alakalı bir durum yok.

Öte yandan çok fazla bedava oyun verilmesi, eski TL fiyatlı birçok oyun, bir sürü indirimler vs. derken nasıl hala oyun sorunu var pek anlayamıyorum. Yeni çıkan oyunlarda da sadece sevdiğiniz tarzınız olan oyunları alacak olsanız yılda 2-3 oyun eder ki o da alınır diye düşünüyorum. Yok her çıkan oyun radarımda diyorsanız da allah yardımcınız olsun ne diyelim.

Korsan(film, oyun, müzik, kitap vs. hepsi aynıdır) kullananlar korsanın yanlış olduğunu söylemeliler ama kullanıp kullanmamak kendi vicdanlarında olmalıdır. Sigara ve alkol gibi, alırsınız ama zararlı olduğunu bilirsiniz. Korsan kullanmayanlar da bunlara müdahale etmemelidir sonuçta onlarla alakalı bir durum yok.

Öte yandan çok fazla bedava oyun verilmesi, eski TL fiyatlı birçok oyun, bir sürü indirimler vs. derken nasıl hala oyun sorunu var pek anlayamıyorum. Yeni çıkan oyunlarda da sadece sevdiğiniz tarzınız olan oyunları alacak olsanız yılda 2-3 oyun eder ki o da alınır diye düşünüyorum. Yok her çıkan oyun radarımda diyorsanız da allah yardımcınız olsun ne diyelim.
Ben çoğu pahalı oyun hatta şu aralar neredeyse her pahalı oyunu (300TL ve üzeri) paylaşımlı hesap alarak bitiriyorum çok daha avantajlı benim için GTA 6 hariç hiçbir oyuna 1000-2000TL veremem. (Tabii GTA 6 çıktığında 4000TL ve üzeri olursa iş değişir.)

Bu oyunun yapımcısı biraz sorunlu sanırım, internetteki türkçe yamaları falan da oyuna zarar veriyor diye kaldırtmışlar. Böyle bir bahtsızlığı hak ediyorlar desem yeridir.
Şimdi donanımhaber'de bir tane var ama bir gamepass sürümü var bir de steam sürümü var. Ama benim ki korsan.

Exe'siz çalışan yamayı buldum, korsan kuran arkadaşların işine yarar diye düşünüyorum. Pak dosyasını LiesofP\Content\Paks içerisine atın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı