God of War, FLT tarafından kırıldı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyun çoğu sitelerde var arkadaşlar indirmek isteyen indirsin şu zamanda oyun alınmaz...

Ek olarak konuda belirttiğim siteye resmi bir site demedim. Yılladır torrent paylaşan bir site ve bizzat kullandığım için ve sorun yaşamadığım için önerdim. Diğer kaynaklarda bulamadım. Güvenmem derseniz farklı kaynaklardan ulaşabilirsiniz. Konunun başındaki arkadaş neyi kanıtlamaya çalışıyor anlamadım açıkasçı.

Ek olarak konuda belirttiğim siteye resmi bir site demedim. Yılladır torrent paylaşan bir site ve bizzat kullandığım için ve sorun yaşamadığım için önerdim. Diğer kaynaklarda bulamadım. Güvenmem derseniz farklı kaynaklardan ulaşabilirsiniz. Konunun başındaki arkadaş neyi kanıtlamaya çalışıyor anlamadım açıkasçı.
Sitenin güvenli olmadığından bahsediyorum. Ve kaynak sen bulamamıssın. Açık seçik link veriyor ve sonra güvenmezseniz başka kaynağa bakın diyorsunuz. Sitenin dandik olması da cabası.

CP2077 oynuyorum şu an, bitirince bir el atarım buna da :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Paranız vardır diye düşünmüştüm.
"Korsana destek yok" açısından düşünmüştüm ben de. Az çok para var şükür ama oyuna verirsek kalmayacak. 🥲

Ayrıca oyunlar da çabuk kırılıyor artık. Çıktığı gün kırılır diyorum ve kırılıyor. Artık firmalar bile DRM konusunu önemsemiyor sanki.

Sitenin güvenli olmadığından bahsediyorum. Ve kaynak sen bulamamıssın. Açık seçik link veriyor ve sonra güvenmezseniz başka kaynağa bakın diyorsunuz. Sitenin dandik olması da cabası.

Torrent indirmek her zaman risk taşıyor. Bu tarz siteler genelde sadece reklamlardan dolayı virüs bulaştırabiliyor. Reklam engelleyicisi kurup bunun önüne geçilebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı