Lies of P walker of illusions boss nasıl geçilir?

Bence o silah için teknik 15 yeter.

Tamamdır hocam deneyip yazarım buraya şimdiden sağ olun Allah razı olsun.

Bence o silah için teknik 15 yeter.

Hocam Allah sizden binlerce kez razı olsun beni 3 gündür uyutmayan bu vicdansızı sizin sayenizde yendim azıcık canım kalmıştı üflese ölecektim öyle yani ama sizin sayenizde (ve gidip farm yaptım eğer oyunu oynayacaklar için lorenzi pasajı çok güzel bir farm yeri oraya gidin) siz olmasaydınız büyük ihtimal hala bu vicdansızla uğraşıyor olurdum tekrardan sağ olun <3 <3 <3

Son düzenleme:
Tamamdır hocam deneyip yazarım buraya şimdiden sağ olun Allah razı olsun.

Hocam Allah sizden binlerce kez razı olsun beni 3 gündür uyutmayan bu vicdansızı sizin sayenizde yendim azıcık canım kalmıştı üflese ölecektim öyle yani ama sizin sayenizde (ve gidip farm yaptım eğer oyunu oynayacaklar için lorenzi pasajı çok güzel bir farm yeri oraya gidin) siz olmasaydınız büyük ihtimal hala bu vicdansızla uğraşıyor olurdum tekrardan sağ olun <3 <3 <3
Rica ederim, iyi oyunlar.

Hocam yeni konu açmak istemedim ama Pulse cell bende pupet king yendiğimden beri hala 7 ve yükselmedi? Nasıl yükselteceğim p organ bölümündr phase 5 geldim ama hala 7 simyacı adasına geldim yükselmedi.
Romeo'yu geçtikten sonra Geppetto ile konuşursan 1 tane veriyordu diye hatırlıyorum. Onun dışında Quartz ile upgrade yapılan yerde arttırmak için skill var ama bazıları geç açılıyor.

Geri
Yukarı