Life after oyunu güvenli mi?

İşletim sistemi
Android

Logan Howlett

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni ID alamıyorsun Google Pay ile bağlanın diyor tıkladığımda Life after hesabınıza erişmek istiyor yazısı çıkıyor oyun güvenli mi?

Bir de iki kişi oynayacağız nasıl oynanır?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-11-09-12-10-09-477_com.xdg.and.eu.lifeafter.jpg
    Screenshot_2023-11-09-12-10-09-477_com.xdg.and.eu.lifeafter.jpg
    134,8 KB · Görüntüleme: 49
Arkadaşlar yeni ID alamıyorsun Google Pay ile bağlanın diyor tıkladığımda Life after hesabınıza erişmek istiyor yazısı çıkıyor oyun güvenli mi?

Bir de iki kişi oynayacağız nasıl oynanır?
Evet güvenlidir. İzin verebilirsiniz. Eğer ters birşey olursa oyunu bildirebilirsiniz.

Profilden sorun yazmayida bulamadım buradan yazayım hocam siz bana oyun onerecektiniz bütçe limiti olmadan burdan yazin dediniz ondan yazmıştım.
He hocam ben sizi şimdi hatırladım. Kusura bakmayın. Hocam ben birazdan evden çıkacağım. En beç 15.30 da evden geleceğim. Gelince size güzel bir liste yapacağım. Bu hafta ve geçen hafta sınavlar vardı zaman kalmadı.

Profilden sorun yazmayida bulamadım buradan yazayım hocam siz bana oyun onerecektiniz bütçe limiti olmadan burdan yazin dediniz ondan yazmıştım.
Hocam bu hafta geliyor bekleyin. Zamanım olmadı.

Son düzenleme:
He hocam ben sizi şimdi hatırladım. Kusura bakmayın. Hocam ben birazdan evden çıkacağım. En beç 15.30 da evden geleceğim. Gelince size güzel bir liste yapacağım. Bu hafta ve geçen hafta sınavlar vardı zaman kalmadı.

Hocam bu hafta geliyor bekleyin. Zamanım olmadı.
Anlıyorum hocam oyun alicam sizi bekliyorum önerilerinize değer verdiğim için bu akşam yazar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı