Life Dot 3I vs Dot 3I

BrainedSponge

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, D&R'dan Life Dot 3I olarak yazılan Bluetooth kulaklığı aldım. Fakat kutunun üzerinde "Life" yazısının olmadığını gördüm. Bu durumu Amazon ve Trendyol'daki fotoğraflı değerlendirmelerde de fark ettim. Eş bir model mi diye düşündüm fakat Anker Türkiye'nin kutu açılımı videosunda "Life Dot 3i" yazıyor. Life Dot 3I modeli ile Dot 3I modeli arasında bir fark var mı? Pek bilgi yok ama bazı yorumlarda Life modelinin daha iyi oldugu yazılmış. Bilgisi olan var mı? Teşekkürler.

Hocam daha önce Anket Life Note 3i modelini kullandım ses yalıtımı çok kötüydü. Ben onun yerine Soundpeats Air 3 Pro öneririm eğer iade etme gibi bir düşüncen olursa. Arada farklarının olduğunu sanmıyorum.

Son düzenleme:
Hocam daha önce Anket Life Note 3i modelini kullandım ses yalıtımı çok kötüydü. Ben onun yerine Soundpeats Air 3 Pro öneririm eğer iade etme gibi bir düşüncen olursa. Arada farklarının olduğunu sanmıyorum.
Yorumlar yalıtımını beğeniyordu aslında ama tekrar bakacağım teşekkürler. Air Pro 3'ün ses kalitesi bakımından farkı nasıl hocam? Bass önceliğim değil, akustik ve enstrümantal tarz dinlediğim için ayrıntılar ve mid-tiz tarafı daha önemli benim için. Bu konuda iyi mi ankere göre?

Yorumlar yalıtımını beğeniyordu aslında ama tekrar bakacağım teşekkürler. Air Pro 3'ün ses kalitesi bakımından farkı nasıl hocam? Bass önceliğim değil, akustik ve enstrümantal tarz dinlediğim için ayrıntılar ve mid-tiz tarafı daha önemli benim için. Bu konuda iyi mi ankere göre?
Şöyle, Anker enstrüman seslerini daha iyi veriyor, güzelce ayırt edebiliyorsun. Sadece ses yüksekliği Soundpeats'de daha iyi. Yüksek ses almak senin için önemli bir şey değilse sorun değil.

Geri
Yukarı