Soundcore Life Note 3I vs Soundcore Life dot 3I

YeL

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki kulaklık arasında fiyatı göz önünde bulundurmazsak ciddi bir performans farkı var mıdır?
Soundcore Life dot 3I olan modelden sipariş verdik fakat sonradan Note olan modelini gördüm. Bu verdiğimiz siparişi iptal edip Note olan modelinden almaya değer mi?

@Mansion @Shinya Kogami @WoLeRm
Sizleri etiketlememin sebebi kulaklık önerilerinde yorumlarınız olmasıydı.

Son düzenleme:
İki kulaklığı da hiç deneme fırsatım olmadı. Yakın çevremde de deneyimleyen kimse yok maalesef. Bugün biraz sıkışığım. Kulaklıklar hakkında ufak çaplı bir araştırma yapma fırsatım yok. O sebeple sizi yanıltacak bir şeyler söylemek istemiyorum. @Evil Belief 'in genel kulaklıklar hakkın da çok iyi yorumlarını görmüştüm. Belki kendisi size daha doğru bilgi verebilir. Yine de vaktim olduğunda ben de ufak çaplı bir göz gezdirip fikirlerimi yazarım. Kusura bakmayın.

İki kulaklığı da hiç deneme fırsatım olmadı. Yakın çevremde de deneyimleyen kimse yok maalesef. Bugün biraz sıkışığım. Kulaklıklar hakkında ufak çaplı bir araştırma yapma fırsatım yok. O sebeple sizi yanıltacak bir şeyler söylemek istemiyorum. @Evil Belief'in genel kulaklıklar hakkın da çok iyi yorumlarını görmüştüm. Belki kendisi size daha doğru bilgi verebilir. Yine de vaktim olduğunda ben de ufak çaplı bir göz gezdirip fikirlerimi yazarım. Kusura bakmayın.

Problem yok ne kusuru, teşekkürler yine de.

Bu iki kulaklık arasında fiyatı göz önünde bulundurmazsak ciddi bir performans farkı var mıdır?
Soundcore Life dot 3I olan modelden sipariş verdik fakat sonradan Note olan modelini gördüm. Bu verdiğimiz siparişi iptal edip Note olan modelinden almaya değer mi?

@Mansion @Shinya Kogami @WoLeRm
Sizleri etiketlememin sebebi kulaklık önerilerinde yorumlarınız olmasıydı.

Güzel bir kulaklık fakat onu alacağınıza Soundpeats Air3 Pro almak daha mantıklı. Tabii Anker'in müşteri desteği ve yazılımı ayrı bir güzel ama ses kalitesi ve bass anlamında daha iyi bir şey istiyorsanız Air3 Pro bakmalısınız.

Güzel bir kulaklık fakat onu alacağınıza Soundpeats Air3 Pro almak daha mantıklı. Tabii Anker'in müşteri desteği ve yazılımı ayrı bir güzel ama ses kalitesi ve bass anlamında daha iyi bir şey istiyorsanız Air3 Pro bakmalısınız.

Teşekkürler, peki bu attığım 2 kulaklık arasında sizce hangisi? Note modeli için kargoyu iptal etmemize değecek kadar bir fark var mıdır?

Teşekkürler, peki bu attığım 2 kulaklık arasında sizce hangisi? Note modeli için kargoyu iptal etmemize değecek kadar bir fark var mıdır?

Yeni sipariş alınmışsa bana göre evet iptal edilmelik bir fark var. Ama kargo yolda ise veya şubede ise uğraşmaya gerek var mı bilmem. Bass seviyorsanız ve daha net ve kaliteli ses kalitesi seviyorsanız Air3 Pro alın derim. Bir de ses seviyeside çok daha yüksek onu da unutmamak lazım bende Air3 Deluxe var %80'in üzerinde dinlemek imkansız gibi kulağı patlatıyor sürücü boyutundan dolayı.

Yeni sipariş alınmışsa bana göre evet iptal edilmelik bir fark var. Ama kargo yolda ise veya şubede ise uğraşmaya gerek var mı bilmem. Bass seviyorsanız ve daha net ve kaliteli ses kalitesi seviyorsanız Air3 Pro alın derim. Bir de ses seviyeside çok daha yüksek onu da unutmamak lazım bende Air3 Deluxe var %80'in üzerinde dinlemek imkansız gibi kulağı patlatıyor sürücü boyutundan dolayı.

Yüksek sesli müzik dinlemeyi çok severim ve anlattığınıza göre bu kulaklık çok iyi gibi duruyor. Sizin dediğiniz modeli de düşüneceğim. Teşekkürler.

Geri
Yukarı