Life is Strange: True Colors 15 dakikalık oynanış videosu yayınlandı!

Görür görmez paylaşmak istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçekten güzel bir oyun bizi bekliyor.

Sonunda be!
En büyük kuşkum o renk paletinin gidip gitmemesi olmuştu, neyse ki önceki oyunlara sadık kalınmış.
Oyun çok iyi duruyor, yani sonuçta bu Life is Strange abi boru değil :D Sabırsızlıkla bekliyorum, bir de çıkış yaptıktan kısa bir süre sonra Türkçe yama geldi mi işte o zaman 10/10'luk olacaktır.

Oldukça etkileyici duruyor. 🥳

Steph'in mimikleri beni benden aldı. 😄
Diğer karakterler biraz durgundu fakat tanışma aşaması nedeniyle olduğunu düşünüyorum.
Ryan'ın kişisel bir içine kapanıklığını sezdim.
Favorim kedicik oldu, pardon "aslan"cık demeliydim. :kedi:

Dikkatimi çeken olay şu: Life is Strange serisinde hiç olmadığı kadar ara sahne mi bizi bekliyor?
Tanıdığı özgürlük ve keşfetme hırsıyla yol aldığımız bir oyunda, sadece bir kez serbest bırakıldı. Sonrasını film gibi izledik, etkileşime girmek hoş olurdu.
Sonraya içerik saklamaya çalışılıyor gibi. Yayın odasını ileride keşfederiz mutlaka.

Alex'in özel gücünden de biraz bahsedilmiş, oynanışa entegresi gayet açıklayıcı olmuş.

Genel olarak Life is Strange: Before the Storm benzeri bir yapım bekliyorum. Karakter tasarımları LiS 2'yi andırıyor. Heyecanla bekliyoruz ! 😍

Oldukça etkileyici duruyor. 🥳

Steph'in mimikleri beni benden aldı. 😄
Diğer karakterler biraz durgundu fakat tanışma aşaması nedeniyle olduğunu düşünüyorum.
Ryan'ın kişisel bir içine kapanıklığını sezdim.
Favorim kedicik oldu, pardon "aslan"cık demeliydim. :kedi:

Dikkatimi çeken olay şu: Life is Strange serisinde hiç olmadığı kadar ara sahne mi bizi bekliyor?
Tanıdığı özgürlük ve keşfetme hırsıyla yol aldığımız bir oyunda, sadece bir kez serbest bırakıldı. Sonrasını film gibi izledik, etkileşime girmek hoş olurdu.
Sonraya içerik saklamaya çalışılıyor gibi. Yayın odasını ileride keşfederiz mutlaka.

Alex'in özel gücünden de biraz bahsedilmiş, oynanışa entegresi gayet açıklayıcı olmuş.

Genel olarak Life is Strange: Before the Storm benzeri bir yapım bekliyorum. Karakter tasarımları LiS 2'yi andırıyor. Heyecanla bekliyoruz ! 😍
Açıkçası sinematiğin yoğun olarak yağdırılması benim hoşuma gider. Film tadında oyun oynamaya bayılıyorum diyebilirim, ki ben eminim sinematikleri ve etkileşime geçip keşif yapma olaylarını orantılamışlardır bence. Karakter tasarımları bence de LiS 2'yi andırıyor fakat o animasyon, ambiyans ve grafiğin ne kadar geliştiği çok göze çarpıyor. Hele mimikleri söylemeye bile gerek yok :D

BTS aslına bakarsak en sevdiğim LiS oyunudur diyebilirim fakat BTS kadar detaylara inmeyecek bir oyun olmaz bana kalırsa. Hatta oynama süresini tam olarak LiS 2 tadında bekliyorum. Steph'in DLC'si ile True Colors, LiS 2'nin oynama saatine kıyasla ekstra 8-9 saat daha ekler diyorum.

Açıkçası sinematiğin yoğun olarak yağdırılması benim hoşuma gider. Film tadında oyun oynamaya bayılıyorum diyebilirim, ki ben eminim sinematikleri ve etkileşime geçip keşif yapma olaylarını orantılamışlardır bence. Karakter tasarımları bence de LiS 2'yi andırıyor fakat o animasyon, ambiyans ve grafiğin ne kadar geliştiği çok göze çarpıyor. Hele mimikleri söylemeye bile gerek yok :D

BTS aslına bakarsak en sevdiğim LiS oyunudur diyebilirim fakat BTS kadar detaylara inmeyecek bir oyun olmaz bana kalırsa. Hatta oynama süresini tam olarak LiS 2 tadında bekliyorum. Steph'in DLC'si ile True Colors, LiS 2'nin oynama saatine kıyasla ekstra 8-9 saat daha ekler diyorum.
Sinematikler tadında çok güzel oluyor, fakat bu sanki biraz abartılmış. Animasyonlar benzer, ambiyans ve grafik heyecanlandırıyor, beklentiyi yükseltiyor. 😄

BTS aslında diğerlerine kıyasla pek de sevmediğim, eksik bulduğum bir oyun. Bu yüzden Deck9 konusunda endişeliyim. Çok iyi bir firma ve daha iyilerini başarabilir.

Trailer'larda bile hikâyenin en can alıcı noktalarını belli ettiklerine göre uzun bir serüven bizi bekliyor. Bol keseden spoiler dağıtıyorlarsa çok derin bir hikâye olsa gerek. Dediğiniz gibi, Steph DLC'si ile de bu süre uzar. 8-9 değil de 6-7 saat bekliyorum aslında, bu DLC de neredeyse oyun kadar heyecan veriyor. 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı