Light2-s vs Omen 400

Neye göre yardım edelim?
Bütçenizi, tutuş şeklinizi ve elinizin boyutunu yazın.
Ayrıca hangi tür oyunları oynayacağınızı da yazın.

Kusura bakma elim 20 cm Hepsiburada'da (indrim var ilk siparişe 150 TL üstğ 50 TL indirim) 175 TL'ye kadar, normalde 130 TL civarı bütçem tutuş şeklim fingertip yani palm ile crowun arasıydı galiba FPS Valorant CS:GO tarzı oyunlar oynayacağım şimdiden teşekkür ederim.

Bu fareyi alabilirsiniz.

Küçük diye biliyorum ama yanlışsam düzeltin lütfen.
Bu fareyi alabilirsiniz.

Yoksa gerçekten mükemmel bir mouse 159 TL gibi fiyatada buldum küçük olması çok sıkıntı olmaz dersen şu anda alacağım 18,5 CM elim bu arada.

Son düzenleme:
Küçük diye biliyorum ama yanlışsam düzeltin lütfen.

Yoksa gerçekten mükemmel bir mouse 159 TL gibi fiyatada buldum küçük olması çok sıkıntı olmaz dersen şu anda alacağım 18,5 CM elim bu arada.
Çok büyük bir elin yok, Fingertip'e ağırlık verirsen eline tam oturur diye düşünüyorum.

Light2-s gerçekten kaliteli bir fare, isterseniz ona da bakabilirsiniz, aralarında ki farkın büyük olacağını zannetmiyorum.

Çok teşekkür ederim hocam seni de yoruyorum kusura bakma light 2S artıları altındaki kayganlık sağlayan kısımları iyi kablosu yumuşak bir kablo ve bir tık daha büyük tek sıkıntısı 10M tıklama ömrü oysa Corsair da 30M tıklama ömrü vardı kafam çok karışık cumarteside ÖSYM var :) bilemedim kararsızım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkür ederim hocam seni de yoruyorum kusura bakma light 2S artıları altındaki kayganlık sağlayan kısımları iyi kablosu yumuşak bir kablo ve bir tık daha büyük tek sıkıntısı 10M tıklama ömrü oysa Corsair da 30M tıklama ömrü vardı kafam çok karışık cumarteside ÖSYM var :) bilemedim kararsızım.
Light2-S alın geçin, fiyatı her ne kadar 2 kat artmış olsa da.

Yeni konular

Geri
Yukarı