LightShot virüs mü?

LightShot programını indirdim daha demin aradan 2 dakika sonra bilgisayarıma Yandex kuruldu kafama takıldı. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Uygulamayı kurarken next next diyip okumadan gectiyseniz Yandex kurmak ister misiniz diye soruyor evete tiklamişsiniz yanlışlıkla bir problem yok yani içiniz rahat olsun silin gitsin yandexi.

Hayır. Kendisi bir ekran görüntüsü alma programı. Eğer setup sırasında kutucuk vs. bir şeyler işaretlediyseniz yanında Yandex kurmuş olabilir. Normal. Ya da yanlış setup dosyası.

Yanında Yandex yüklenmiştir. Muhtemelen yüklenip yüklenmemesini sormuştur ama bilmeden tıklamış ya da görmemiş olabilirsiniz. Yandex'i Denetim Masası'ndan kaldırabilirsiniz eğer kaldırılmıyorsa Revo Uninstaller ile zorla kaldırabilirsiniz.

LightShot ise virüs değildir kendi sitesinden indirdiyseniz emin olabilirsiniz. Ekran görüntüsü alma yazılımı.

Bazı programların kurulumunda öyle browser kurulur, next next derken görmemiş olabilirsin. Tiki kaldırman gerekiyordu. LightShot ekran görüntüsü alma programı, kullanıyorum virüs değil.

LightShot programını indirdim daha demin aradan 2 dakika sonra bilgisayarıma Yandex kuruldu kafama takıldı. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Virüs değil setupda sana Yandex kurulsun mu? Diye seçenek çıkıyor siz büyük ihtimalle görmediniz ve ileri dediniz ayrıca virüs olsaydı şuanda çoğu hesabım yoktur

Yeni konular

Geri
Yukarı