Likit ve site önerisi

teknoman

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba, internetten manhattan likit diye bir site buldum yorumları da güzel gibi duruyordu fiyatı ve görselleri beni cezbetti açıkçası. Benim merak ettiğim ise ben buradan kendime nord 5'i ve secret garden likitini gözüme kestirdim. Sizce site güvenilir midir ve başka bir öneriniz olur mu cihaz ve likit anlamında? Şunu da eklemek isterim DL içim istiyorum.

Ben hiç denemedim manhattan likit hiç yorumda görmedim. Johhnyvaper öneririm likit için bütçen düşük ise vega da bakabilirsin. Bigboss kesinlikle alma aroma falan yok.
Ayrıca likit almak yerine kendin yapsan hem çok daha aromalı olur hemde çok daha ucuz olur. Basit bir şey rehber mevcut konuda.

@GerginGörünüşlüAdam Açıkçası diğerinde kripto para ile ödeme seçeneği olduğu için oradan almaya biraz meyletmiştim. Yoksa Nord 5 biraz daha ucuz buharkeyf'te. Peki havale yapmak sıkıntı oluşturur mu?

Ben hiç denemedim manhattan likit hiç yorumda görmedim. Johhnyvaper öneririm likit için bütçen düşük ise vega da bakabilirsin. Bigboss kesinlikle alma aroma falan yok.
Ayrıca likit almak yerine kendin yapsan hem çok daha aromalı olur hemde çok daha ucuz olur. Basit bir şey rehber mevcut konuda.
Şu an yapabilecek durumda değilim maalesef.
Dediğiniz markaya baktım ama her üründe 2 yorum var çok güven vermedi açıkçası.

@GerginGörünüşlüAdam Açıkçası diğerinde kripto para ile ödeme seçeneği olduğu için oradan almaya biraz meyletmiştim. Yoksa Nord 5 biraz daha ucuz buharkeyf'te. Peki havale yapmak sıkıntı oluşturur mu?

Şu an yapabilecek durumda değilim maalesef.
Kripto olunca ne fark ediyor ki hocam ? Ayrıca 1700₺ aşırı saçma bir rakam
1704662440817.png

Sadece bir örnek. Ben bunlara nasıl güvenirim diyorsan sitelerden daha çok güvenilir direk kişiden almak. Referans mevzusunu grupta sorsan yeter.

Ben hiç denemedim manhattan likit hiç yorumda görmedim. Johhnyvaper öneririm likit için bütçen düşük ise Vega da bakabilirsin. Bigboss kesinlikle alma aroma falan yok.
Ayrıca likit almak yerine kendin yapsan hem çok daha aromalı olur hem de çok daha ucuz olur. Basit bir şey rehber mevcut konuda.

Selam hocam caliburn GK2 için normal likit arıyordum big boss aldım harbiden tadı rezil. Johhnyvaper'dan heisenburg alabilir miyim nasıldır?

Yeni konular

Geri
Yukarı