Limit, Türev ve İntegral 1 ayda biter mi?

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
AYT matematikte bu hafta fonksiyonların grafik kısmı kaldı. Onu bitirdikten sonra sadece Limit, Türev, İntegral kaldı geriye. Haftaya limit türev integrale başlıyorum. Haftada 4 günü AYT, 3 günü de TYT'ye ayırıyorum. Ama ben Limit, Türev, İntegralde bir istisna yapıp TYT günlerinde de LTİ çalışacağım. AYT günlerinde en az 4 saat TYT günlerinde de 2 saat çalışarak 1 ayda LTİ biter mi?

Biter.

Zor gibi ama temeliniz varsa biter. Ümidinizi kesmeyin. Kolay gelsin.

Limit zaten kolay halledersinde . Fonksiyon grafiklerini güzel anladıysan 1 ay güzel çalışma ile diğerlerinide halledersin.

Limit zaten kolay halledersinde . Fonksiyon grafiklerini güzel anladıysan 1 ay güzel çalışma ile diğerlerinide halledersin.
15 Nisan gibi bitirip kalan 2 ayda da genel tekrar ve soru çözümü yapmayı düşünüyorum.

1 aya sıkıştırmanız pek yararınıza olmayabilir. 1.5-2 ayda bitsin ama sağlam bitsin taraftarıyım. Ne de olsa AYT'nin 1/8'ini oluşturan konular.

Hocam ben de yeni başladım limite. Millet nesini sevmiyor anlamadım şu anlık, belki türev ve integral zordur. Ama benim en sevdiğim ve en iyi olduğum ders mat. o yüzden pek kasmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…