Limitsiz oyun önerisi

DraugRZ

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Virüsü yendikten sonra bende sürekli bir bıkkınlık sürekli bir her şeyden bıkma olayı başladı. Bu sıkılma sürecini güzel geçirmek istedim :D. Assassin's Creed Odyssey oyununu daha önceden çok sevip 2 kere bitirmiştim para limiti olmayan sistem gereksinimine bakılmaksızın oyun önerisi arıyorum. Şimdiden önerileriniz içni teşekkür ederim.(2 ay kadar bilgisayardan uzak durduğum için piyasada nasıl oyunlar var neler çıktı vb. pek bir bilgim yok :D )
Bende olan oyunlar:

c265117e2ca800066328d31ec818be3c.jpg

@DraugRZ AC Valhalla, greedfall.

Valhalla'yı Epic kupon vermediği için inadımdan almadım ama çok oynamak istiyorum :D Epic kupon verince kesin alacağım. Greedfall eğer videolardaki kadar güzelse alacağım emin olabilirsiniz. Teşekkür ederim.

Cidden şöyle sağlam bir MMORPG'ye başlayın. WoW'ya da BDO.

BDO başlamayı düşünmüştüm ama çok fazla pay to Win olduğu için gerçekten çok soğudum. MMORPG dışı bir şeyler bildiğiniz var mı? Teşekkür ederim.

MMORPG olarak Star Wars the old republic (swtor) öneririm.

Pay to Win değilse kesinlikle oynayacağım EA Play'in çıkardığı Star Wars oyunlarını gerçekten çok sevmiştim Star Wars evrenine bayılıyorum zaman bulabilirsem filmlerini dizilerini de izleyeceğim. Teşekkür ederim.

RDR 2, AC Valhalla, Mafia Definitive Edition, Days Gone.

RDR2 ve diğerleri var Days Gone çok almak istemiştim ama arkadaşlar o paraya değmez demişti indirim bekliyorum :D teşekkür ederim.

Bu arada oyun illa çok pahalı olmasına gerek yok sadece oyunun fiyatına bakmayın güzel olması bana fazlasıyla yeterli. Epic Games, Steam, Ubisoft gibi platformlarda olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı