Lineage OS PC'ye bağlanmıyor

kroaura

Decapat
Daha fazla  
Hepinize iyi günler diliyorum.
Öncelikle LG G3 Lineage OS kurdum. Hiçbir şekilde PC'ye bağlanmıyor ve uygulama falan da yüklenmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize iyi günler diliyorum.
Öncelikle LG G3 Lineage OS kurdum. Hiçbir şekilde PC'ye bağlanmıyor ve uygulama falan da yüklenmiyor.
Merhaba J5 2015 Lineage OS 17.1 kullanıcısıyım ve sorun yaşamıyorum. Rom ile kaynaklı bir sorun olabilir indirdiğin siteyi atabilme şansın var mı?

Dostum genelde romu yayınlayan safya o rom ile alakalı sorunları paylaşır ve ya kullanıcılar ''burada şöyle bir hata'' var diye belirtir. Örneği aşağıya bırakıyorum J5 Bliss Rom Bugları.
1609789717658.png

Son düzenleme:
Herhangi bir bug görünmüyor. Usb hata ayıklama modu açık mı? Başka bir kablo ile dener misiniz? ve arkadaşın dediği gibi LG driver kurmayı deniyebilirsiniz.

Gapps kurdunuz mu?
hayır kurmadım daha doğrusu kuracağımı bilmiyordum öğrenince sistemi çoktan kurmuştum
Bilgisayarınıza LG G3'ün USB driverlerini yüklemeyi deneyin.
denedim şu an da pc görüyor telefonu şu anda yapmam gereken ne

hayır kurmadım daha doğrusu kuracağımı bilmiyordum öğrenince sistemi çoktan kurmuştum
TWRP üzerinden sisteme Wipe attıp önce Lineage OS'u sonra Gapps'ı kurun. Gapps olarak Arm Android 10 (sanırım 17.1 kurmuşsunuz. başka bir sürüm kurduysanız o Android sürümünü tercih edin) pico tercih edin.

Geri
Yukarı