LineageOS kurulmalı mı?

Ucuyoruzzz

Yoctopat
Daha fazla  
Samsung Galaxy M20 cihazım var. Samsung Android 8.1 ile çıkartıp Android 10 verdikten sonra hataları vs. düzeltip desteği 6 ayda bir güncellemeye çekti. Asıl soruma gelelim sizce LineageOS'a geçiş yapmalı mıyım?

Kendisi hafif bir ROM'dur. Şans verebilirsiniz. Beğenmezseniz stock ROM'a dönersiniz.

Birkaç uygulama sıkıntısı var fakat gerçekten hafif bir işletim sistemi. Benim telefonumda kamera durduruldu hatası veriyordu arada sırada. Orijinal ROM'u daha hantal.

XDA Forum'da M20 için ROM'lar varsa bakabilirsiniz.

XDA Forum'da M20 için ROM'lar varsa bakabilirsiniz.

LineageOS'in kendi sitesinde M20 için resmi desteği var oradan kullanacaktım garanti olsun diye. Ek olarak başkalarına danışmak için buraya konu açtım yardımlarınız için sağolun.

LineageOS'in kendi sitesinde M20 için resmi desteği var oradan kullanacaktım garanti olsun diye. Ek olarak başkalarına danışmak için buraya konu açtım.

Official ROM'lar kullanmanız daha iyi. Ben ekstra aklınızda bulunsun diye attım. İstediğiniz zaman girip bakabilirsiniz.

Merhaba bende de M20 var ROM'u kurdunuz mu kurduysanız herhangi bir sorun yaşadınız mı ve parmak izi çalışıyor mu?

Geri
Yukarı