Çözüldü Linke tıklayınca "highrevenuecpm" sitesi açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emre_8282

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Ben ne zaman bir site linkine tıklasam ya da Chrome'ı açsam bir site açıyor. Neyse ki Kaspersky engelliyor ancak ben şahsen bu durumdan sıkılıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, bilgisayarınızda muhtemelen bir adware (reklam yazılımı) var. Size önerebileceğim tarama programlarıyla tam tarama yapmanızı öneriyorum.

Eğer yeterli olmazsa aşağıdaki linkten AVG'yi indirin.
Öncelikle akıllı tarama yürütün.
Akıllı Tarama'nın sağındaki üç nokta>önyükleme taraması>bir sonraki yeniden başlatmada çalıştır'ı seçin ve bilgisayarı yeniden başlatın. AVG burada bir tarama gerçekleşirecek.

Ayrıca Chrome'u (tüm verileriyle) silip tekrar yüklemek de kökten bir çözüm olabilir eğer extension olarak eklendiyse.
Öncelikle merhaba. Ben ne zaman bir site linkine tıklasam ya da Chrome'ı açsam ... adında bir site açıyor. Neyse ki Kaspersky engelliyor ancak ben şahsen bu durumdan sıkılıyorum.
İyi akşamlar reklam virüsü olabilir.
Birde konuya bıraktığınız linki www highrevenuecpm com diye noktasız bir şekilde yazın bilmeden linke tıklayanlar olabilir bilemeyiz.

Ayrıca bu video belki yardımcı olabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Merhaba, bilgisayarınızda muhtemelen bir adware (reklam yazılımı) var. Size önerebileceğim tarama programlarıyla tam tarama yapmanızı öneriyorum.

Eğer yeterli olmazsa aşağıdaki linkten AVG'yi indirin.
Öncelikle akıllı tarama yürütün.
Akıllı Tarama'nın sağındaki üç nokta>önyükleme taraması>bir sonraki yeniden başlatmada çalıştır'ı seçin ve bilgisayarı yeniden başlatın. AVG burada bir tarama gerçekleşirecek.

Ayrıca Chrome'u (tüm verileriyle) silip tekrar yüklemek de kökten bir çözüm olabilir eğer extension olarak eklendiyse.

Çözüm

Geri
Yukarı