Linkin guvenli olduğu nasıl anlaşılır?

Bilen insana denk gelmiyorlar :) İsteyen bir şeyler denemeye kalksın üstümde, bekliyorum ben.
80 yaşındaki teknoloji ile alakası olmayan hiç routerın guisine girip birşey değiştirmemiş huzurla yaşayan dedelere bulaşmaktan başka birşey yapamıyorlar ve bundan sonra kendilerine hacker diyorlar. Bakın bende MITM, DDoS yaptım BotNet oluşturdum Dns sniffing yaptım site exploitledim ama biri bana sen hacker değilsin dese sonuna kadar hak veririm.

Dostlar sizce Kaspersky ücretsiz sürümünü indirmeli miyim? Sizce gerek var mı? Yoksa Windows Defender yeterli mi?

Not: Windows 7 kullanıyorum.

80 yaşındaki teknoloji ile alakası olmayan hiç routerın guisine girip birşey değiştirmemiş huzurla yaşayan dedelere bulaşmaktan başka birşey yapamıyorlar ve bundan sonra kendilerine hacker diyorlar. Bakın bende MITM, DDoS yaptım BotNet oluşturdum Dns sniffing yaptım site exploitledim ama biri bana sen hacker değilsin dese sonuna kadar hak veririm.
Hepsinde iznim vardı kendi ağım üzerinde yaptım. Ve iddiaya giren gönüllü arkadaşlar ile 😀

Dostlar sizce Kaspersky ücretsiz sürümünü indirmeli miyim? Sizce gerek var mı? Yoksa Windows Defender yeterli mi?

Not: Windows 7 kullanıyorum.

Hayatını Facebook'taki tüm linklere tıklayarak geçiren, Mynet bağımlısını bir 65 yaş üzeri vatandaşsan indir. Ortalama bir PC kullanıcısı isen herhangi bir linke tıklamadan önce URL adresine bak, şüpheli geldiyse tıklama yeterli.

Arkadaşlar neyin tartışmasını yapıyorsunuz. Zaten çoğumuz CGNAT üzerinden internete çıkıyoruz. Bu sistemde dışarıdan iç ağa bağlanmanız mümkün bile değil. Eğer ben yaparım diyorsanız veriyim IP adresini.

Edit: İndirdim şuan, duruyor PC'de, isterseniz telefona da yükleyeyim APK dosyasını. Cihazlarım böyle bir cümle kurmaz:
Sizde anlama kıtlığı var herhalde. Ben virüs iner sizi yok eder demiyorum. Sadece şu linkten virüs inmez sözünüze karşılık göstermek amacı ile örnek olarak attım. Şu okuduğunu anlamadan, burnunuz dik şekilde her şeye gülücük atmayı geçip ne denildiğini anlamaya çalışsanız keşke.

Geri
Yukarı