Linklerden virüs bulaşabilir mi?

Eğer bağlantı içerisinde herhangi bir tehdit unsuru bulunuyorsa virüs bulaşabilir. Bunun için dikkatli olmanız gerekiyor ve sisteminizde imza veritabanı gelişmiş bir antivirüs yazılımı bulundurmanız gerekiyor.

Belirttiğiniz bağlantıda uBlock Origin'in Chrome Web Mağazası'ndaki resmi eklentsi yer almaktadır. Chrome Web Mağazasından bilinen geliştiricilerin eklentilerini ve temalarını kurmanız sizin için daha güvenli olacaktır.

Son düzenleme:
Linklerden virüs bulaşması düşük bir ihtimal. Ne olduğu belirsiz sitelerden Korsan, Crack veya ne olduğunu bilmediğiniz bağlantılara tıklamadığınız sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Eğer bağlantı içerisinde herhangi Bit tehdit unsuru bulunuyorsa virüs bulaşabilir. Bunun için hem dikkatli olmanız gerekiyor ve sisteminizde imza veritabanı gelişmiş bir antivirüs yazılımı bulundurmanız gerekiyor.

Belirttiğiniz bağlantı da ublock Origin'in Chrome web mağazası'ndaki resmi eklentsi yer almaktadır. Chrome web mağazasından bilinen geliştiricilerin eklentilerini ve temalarını kurmanız sizin için daha güvenli olacaktır.

Teşekkürler.
Linklerden virüs bulaşması düşük bir ihtimal. Ne olduğu belirsiz sitelerden korsan, crack veya ne olduğunu bilmediğiniz bağlantılara tıklamadığınız sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Teşekkürler.

Bulaşabilir. Bir linke tıkladığımızda çerezler sayesinde veya direkt olarak indirme yaparak sizin bilgisayarnıza virüs bulaşabilir. Ancak herhangi bir linkten sisteme zarar verecek bir virüs bulaşacağını sanmıyorum.Bunu engellemek için tarayıcı ayarlarından çerezleri engelleyebilir, reklam engelleyici kullanabilirisin.

Yeni konular

Geri
Yukarı