Linkten virüs girmiş olabilir mi?

Link seni direk attıysa Dowload'a yönlendirmiş olabilir. O sırada bir şeyler indirmiş olma ihtimali var. Link kırık değilse. Link kırık da olabilir. Malware virüs bulamadı ise format atmak senin tercihine kalmış. Format değil de Laptop kullanıyorsan Dosyalarını kaybetmeden sıfırlama yapabilirsin.
6 dosya buldu hepsini temizledim.

Yani dediğin şey arkada çok küçük boyutta bir dosya indirmiş ben bunun farkına varmamış olabilirim. Dediğim gibi linkten bir işlem yapmaya sürem bile olmadı. Malwarebytes ile tarama yaptım; ancak sence format atmalı mıyım?

Hayır:( tabii ne formatı linkten herhangi bir şey indirmediysen sıkıntı yoktur ve herhangi bir şey e izin vermediysen ve indirmiş olsanda dosyayı çalıştırmamaniz gerek eğer çalıştır sansız bayağı sıkıntı olur. tek sıkıntı dc den link e tıklamanız dc bazı dll dosyalarını çalıştırabilir aslında veya başka kodlarla ama link te domain i görürsen pek fazla sıkıntı olmaz

+Torrent üzerinden yine indirme yapmışsın onun yükleyicilerini zararlı yazılım algıladığı için silmiş.

Yok bir sakıncası olmaz. Ama girmeden önce CCleaner programı ile dosyalarını temizle.
Teşekkürler hocam; ancak KMSpico diye bir şey de var bu nedir?

Teşekkürler hocam; ancak KMSpico diye bir şey de var bu nedir?
Sil o tarz crack programlarını eğer bir şey kurdun ise bilgisayarında crack programı tutma çünkü niyeti bozup bilgisayarına virüs atabilirler :d.

O crack programları arka planda çalışıyor :d. Sen anlamazsın ama onlar her bilgisayarı açtığında arka planda çalışıyor. Virüs atmasa bile bilgisayarını yavaşlatır.

Geri
Yukarı