Çözüldü Linux bir laptop nasıl Windows yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
FreeDOS oldugunu nereden anladiniz hocam?
Hocam o zaman yapmanız gereken Wine programını kurmanız. Wine'yi kurduktan sonra Rufus'u indirin sonra Microsoft sitesinden Windows İSO dosyasını indirin. Daha sonra rufus kullanarak İSO dosyasını USBye yazın ve kurulumu başlatın.
https://github.com/ventoy/Ventoy/releases/download/v1.0.49/ventoy-1.0.49-linux.tar.gz bi arkadaş bu videoyla yap demiş sence de yapıyı mı

FreeDOS oldugunu nereden anladiniz hocam?
Yeni geldi demişsiniz o sebepten dolayı freedos dedim. Fabrika çıkışlı freedos oluyor cihazlar.
Microsoft'un sitesinden win10 iso dosyasını indirme aracı indirip doğrudan flash belleğe yukleyebilirsiniz rufusla falan ugrasmadan. Daha sonra format atabilirsiniz.

Son düzenleme:
Windows 10 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) İndir
Buradan indirirseniz en son sürümü indirmiş olursunuz. Buraya göre evet en son sürüm Mayıs sürümü.
Aga benim önceki PC 10 yıllık anlamadığım bi şekilde bu sayfayı açmıyor mecburen technopat taki linkten indiriyorum
Windows 10 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) İndir
Buradan indirirseniz en son sürümü indirmiş olursunuz. Buraya göre evet en son sürüm Mayıs sürümü.
Aga ben indirdim ama indirdiğim şey winrar olarak indi Recep abininki gibi değil nasıl onunki gibi olucak
Aga benim önceki PC 10 yıllık anlamadığım bi şekilde bu sayfayı açmıyor mecburen technopat taki linkten indiriyorum

Aga ben indirdim ama indirdiğim şey winrar olarak indi Recep abininki gibi değil nasıl onunki gibi olucak
image.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı