Windows 10'da nasıl bir sıfırlama yapılır?

Bilgisayarınız ile birlikte gelen orijinal Windows'a sahipseniz;
Format ekranında şu an kullandığınız sürümü(pro,home,vb.) seçerek format işlemine devam ediniz.
Herhangi bir problem olmaz ürün anahtarı açısından.

Son sürümden kastınız güncellemeler sanırım.
Format işlemini tamamladıktan sonra "Windows Update" aracılığıyla Windows 10 güncellemelerini yapabilirsiniz.

@windows10hata Dostum, bütün konuyu baştan sona okudum. Elbette kuşkularının olması doğal fakat öncelikle sakin olmanı ve burada sana yardımcı olmaya çalıştığımızı unutma. Eğer şuan bilgisayarında kullandığın etkinleştirme anahtarı mailinde vesaire erişebileceğin bir yerde ise telefonuna not et. Ardından arkadaşların seninle paylaştığı Recep hocanın konusundan bilgisayarına USB üzerinden temiz bir kurulum yap. Sana kurulum sırasında elinde ürün anahtarı olup olmadığını sorarsa (ki soracağını düşünüyorum.) o ürün anahtarı kısmına daha önce telefonuna not ettiğin anahtarı gir. Sonra adımları takip ederek bilgisayarını hazır hale getir. Windows Update gerekli güncellemeleri senin yerine yapacaktır :) .

@windows10hata Dostum, bütün konuyu baştan sona okudum. Elbette kuşkularının olması doğal fakat öncelikle sakin olmanı ve burada sana yardımcı olmaya çalıştığımızı unutma. Eğer şuan bilgisayarında kullandığın etkinleştirme anahtarı mailinde vesaire erişebileceğin bir yerde ise telefonuna not et. Ardından arkadaşların seninle paylaştığı Recep hocanın konusundan bilgisayarına USB üzerinden temiz bir kurulum yap. Sana kurulum sırasında elinde ürün anahtarı olup olmadığını sorarsa (ki soracağını düşünüyorum.) o ürün anahtarı kısmına daha önce telefonuna not ettiğin anahtarı gir. Sonra adımları takip ederek bilgisayarını hazır hale getir. Windows Update gerekli güncellemeleri senin yerine yapacaktır :) .
Tamamdır herkesten özür dilerim çünkü çok sinirim bozuldu acil yetiştirmem gereken işler var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı