Linux Boot Sırasında ACPI Error hataları

Arif0331

Femtopat
Linux Mint Xfce'de Boot sırasında ekranda birkaç saniyeliğine ACPI error yazıları çıkıyor, görüntü gidiyor, görüntü geliyor ve yeniden acpı error yazıları çıkarak sistem açılıyordu. Xubuntu'da da aynı sorunu yaşıyorum. Ayrıca Linux'ta bilgisayar Windows'a göre çok fazla ısınmaya başladı. Sistem açılınca bu hataların çıktısını nasıl alabilirim?
@Dengesiz Kokarca @gen2 @cengover_ekin @Enes3078

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef bu konuda bilgim yok. Dün açılan konuda bu konu hakkında bilgi verilmişti diye hatırlıyorum, tekrar kontrol edin.
Önerilen sürücünün dışında kalan sürücüyü yükleyince ekran tamamen siyaha düşmüş durumda. İki kez kapatıp açtığım halde hiçbir şekilde görüntü alamıyorum. Yeniden mi Xubuntu kurmalıyım?

Önerilen sürücünün dışında kalan sürücüyü yükleyince ekran tamamen siyaha düşmüş durumda. İki kez kapatıp açtığım halde hiçbir şekilde görüntü alamıyorum. Yeniden mi Xubuntu kurmalıyım?

Bu tarz durumlarda yeniden kurulum yapmak yerine tty ekranına girip sürücüyü kaldırabilirsiniz. Tty ekranına girmek için CTRL+Alt+F3 tuşlarına basın. Sürücüyü kaldırmayı sudo apt remove sürücüadı yazarak yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı