Linux için UI geliştirme tavsiyesi

Daha fazla  
Hangi kitaplıkla güzel UI geliştirebilirim? C++ olabilir. GTK ile yapmaya çalışıyorum hiç kaynak yok gibi ve karmaşık. Yapabilsem bile çok kötü görünen UI'ler oluyor. GNOME temasında istiyorum. GNOME Builder'da da drag drop özelliği olmadığı için onu da yapamıyorum. Biri yardım etsin.

Qt işini görür.
Hocam peki qt ile daha güzel duracak sırıtmayacak tema ile uyumlu projeler geliştirmek için bir rehber falan varmıdır gerçekten gui geliştirme işiini hiç beceremiyorum İngilizce Türkçe farketmez kaliteli ve ücretsiz(çok pahalı olmamak kaydı ile paralıda olabilir) rehber varmıdır?

Hocam peki qt ile daha güzel duracak sırıtmayacak tema ile uyumlu projeler geliştirmek için bir rehber falan varmıdır gerçekten gui geliştirme işiini hiç beceremiyorum İngilizce Türkçe farketmez kaliteli ve ücretsiz(çok pahalı olmamak kaydı ile paralıda olabilir) rehber varmıdır?
Egitim bilmiyorum. Qt Style Sheets kullanimini arastir. CSS benzeri bir yapısı var arayüzü istedigin gibi modifiye edebilirsin.

Bence sırf şu yüzden bile QT kullanılır.

Screenshot_20230602_210225.png

Ama yine bana sorarsanız ne gerek var arayüze.

Bende indirme sayfası böyle değil Qt'nin. Link atar mısınız?

Not: Çok yanlış anlaşılabilir geldi metni tekrar okuyunca. Amacım suçlamak değil, tasarımı merak ettiğimden.
Arayüz için QT kullanan bir uygulama bu. Her platformda QT kullanıyor. Tek kod 3 OS.

Mesaja baktım da haklısınız. QT indirmesi gibi duruyor.

Program pcpsx2.

Hocam electron.js ile platform bağımsız da yapabilirsiniz. Onun dışında sadece linuxa özel olsun klasik masaüstü uygulaması olsun diyorsanız qt öneririm.

GTK/GNOME'a bende başlamayı düşünüyorum yakında özelden iletişim bilgilerinizi atabilir misiniz? Discord, WP vs. Yardımlaşma amacıyla birbirimizi destekleriz.

Geri
Yukarı