Linux ile gelen laptopa Windows 10 kurmak

Recer05

Hectopat
Sürekli Technopat YouTube kanalına FreeDOS'a Windows 10 kurulumu videosu atılıyor ancak hiç Linux ile gelen cihazlara nasıl Windows 10 kurulacağı ile ilgili video atılmamış. Ben Acer laptop aldım ancak o anlattığınız videolardaki şeyleri yapmama rağmen flash belleği görmedi ve internet Cafe'de korsan Windows 10 kurdurmak zorunda kaldım (adam öyle kurmuş). Keşke bir makale ya da video gelse bu konu hakkında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki sorun yaşadığınızda konu açtınız mı? Mesela bu konunuzda bile hiçbir bilgi yok aldığınız hataya dair.

Yoksa Linux bir cihaza Windows 10 kurmak ile FreeDOS cihaza kurmak arasında neredeyse hiç fark yok. Sizde genel olarak bir salmışlık havası gördüm ben.

Yine de elimize Linux bir cihaz geçerse Windows 10 rehberi yaparız, Linux camiasından linç yiyeceğimizi bilsek de :D

Son düzenleme:
F12 Boot menü açınız mı? Bende onu açmayı unutmuştum format atamıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki sorun ayaşdığınızda konu açtınız mı? Mesela bu konunuzda bile hiçbir bilgi yok aldığınız hataya dair.

Yoksa Linux bir cihaza Windows 10 kurmak ile FreeDOS cihaza kurmak arasında neredeyse hiç fark yok. Sizde genel olarak bir salmışlık havası gördüm ben.

Yine de elimize Linux bir cihaz geçerse Windows 10 rehberi yaparız, Linux camiasından linç yiyeceğimizi bilsek de :D
Doğrudan Linux dağıtımı yüklü gelen çok az bilgisayar var (bazı Lenovo Thinkpad modelleri). Onlara da kıymayın.

Burada ki sorun sizde, FreeDOS laptopa Windows kurmak ile Linux laptopa Windows kurmak aynı şey, aynı adımları izlerseniz kurmuştunuz.

Boot menüsünü etkinleştirdim flash bellek gözükmedi ve bir ben değilim yapamayan onun için yazdım zaten hiç kimse becerememiş benim aldığım modeli alan kişilerden. Şu videoda adam bir sürü ayar yapıyor ben o kadar anlamıyorum PC den.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı