Linux ile ilgili komik gönderiler atın

Aynen dostum, Linux son kullanıcı için de uygun, sadece 1-2 kod ezberlemen lazım. 1-2 Kod:
Emacs-linux-console.png

Aynen dostum, Linux son kullanıcı için de uygun, sadece 1-2 kod ezberlemen lazım. 1-2 Kod:
Eki Görüntüle 1023900

Bizim dediğimiz kod değil yalnız, komut. Alakasız bir ss atmışsın, hayatımda bu ekran ile karşılaşmadım Linux'ta, işim olmadığı için. Son kullanıcının da işi olmayacağı için karşılaşmaz...

Bir de zaten görselin adından da anlaşılıyor, emacs ile son kullanıcının işi nedir?

Son düzenleme:
Bizim dediğimiz kod değil yalnız, komut. Alakasız bir ss atmışsın, hayatımda bu ekran ile karşılaşmadım Linux'ta, işim olmadığı için. Son kullanıcının da işi olmayacağı için karşılaşmaz...
Konsolda ekran görüntüsü alamadım, bulduğum en kaliteli duran şeyi aldım. Konu komik şeyler olduğu için bu şeyi de en karışık seçtim, zeka seviyesi normal olan insanlar bunu idrak edebilir zaten. Komut ile kodu karıştırmışım o da benim hatam olsun artık.

Kaliteli ama alakasız. Son kullanıcı odaklı olmayan distrolarda bile bu ekranı görmezsin. Açıp açmamak sana kalmış. Zaten son kullanıcı emacs nedir nereden bilsin? :p

Bu şey değil mi; Esprisine gülünmeyen adam.
Laf anlatmaya değmezsin...

Geri
Yukarı